Sobota, 7 grudnia 2019. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Jan Szynaka finalistą nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta

2017-05-30 08:40:04 (ost. akt: 2017-05-30 11:11:07)

Autor zdjęcia: Polska Rada Biznesu, K. Rainka

Podczas uroczystej gali w warszawskim Ufficio Primo po raz szósty wręczone zostały Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Wśród finalistów znalazł się Jan Szynaka, Prezes Grupy Meblowej Szynaka.

Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych wyróżnień wręczane najwybitniejszym postaciom polskiej przedsiębiorczości oraz sektora działalności społecznej.

Idea konkursu oparta jest na poszukiwaniu ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odwzorowują najlepsze cechy polskich przedsiębiorców oraz odważnie i z determinacją realizują wizje biznesowe i społeczne.

Finalistów wytypowała kapituła, w której znalazły się cenione autorytety z różnych sfer życia publicznego m.in. prof. Leszek Balcerowicz, Zbigniew Niemczycki oraz Monika Olejnik. Spośród ponad tysiąca zgłoszeń, wybrano 9 finalistów, którzy nominowani zostali w trzech kategoriach. Jury poszukiwało osób wcielających w życie wartości wyznawane przez Jana Wejcherta Patrona Nagrody: „Wierzyć. Działać. Dawać”.

W prestiżowym finale, znalazł się m.in. Jan Szynaka, który został otrzymał nominację w kategorii „Sukces” – dedykowanej osobom, które wykazały się wyjątkowymi osiągnięciami biznesowymi w skali krajowej lub międzynarodowej. Zacne Grono finalistów to nie tylko wybitni biznesmeni, ale przede wszystkim wizjonerzy i pionierzy, którzy prowadząc swoje firmy kierowali się niebywałą odwagą i talentem. Nominacja do „polskiego Oscara biznesu” to ogromne wyróżnienie i dowód uznania dla całokształtu biznesowej działalności dla Prezesa Grupy Meblowej Szynaka.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także