środa, 19 czerwca 2019. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Mały Książę, Mała Księżniczka: Dziś kończymy głosowanie!

2017-05-25 09:03:51 (ost. akt: 2017-05-26 21:05:40)

Uwaga! Dziś kończymy głosowanie. Która dziewczynka zostanie Małą Księżniczką? Do którego chłopca trafi korona Małego Księcia? Zwycięzców poznamy na pikniku rodzinnym w parku Kusocińskiego Olsztynie.

Wojtuś Woźniak z Olsztyna ma 9 miesięcy. I nie przejmuje się tym czy wygra plebiscyt, jednak jego mamie byłoby niezmiernie miło, gdyby pewnego dnia otworzył "Gazetę Olsztyńską" i zobaczyła zdjęcie syna na okładce. To jedna z nagród w naszym plebiscycie.

— Dla dorosłego Wojciecha mogłaby to być fajna pamiątka – uważa jego mama Anna. I mimo, że zanim synek urośnie upłynie jeszcze wiele czasu to mama już snuje plany, jak mogłoby się potoczyć jego życie. – Sama przez osiem lat trenowałam piłkę ręczną i tą pasją będę się starała zarazić syna — opowiada. — Oczywiście nic na siłę, ale liczę na to, że mu się spodoba, powinien mieć to w genach.

Teraz ulubioną zabawką Wojtka jest hula-kula, interaktywna zabawka w kształcie kuli, która toczy się po podłodze niesfornie zmieniając kierunki. – Wojtek uwielbia się nią bawić, to dobry znak na przyszłość – cieszy się była szczypiornistka.

W niedzielę 4 czerwca dowiemy się, kto sięgnie po tytuł. Podczas pikniku rodzinnego poznamy zwycięzców powiatowych i wojewódzkich. Oprócz miejsca na okładce "Gazety Olsztyńskiej", Mały Książę i Mała Księżniczka 2017 otrzymają bony o wartości 250 zł każdy do sklepu C&A, a zwycięzcy powiatowi otrzymają vouchery do Warmiolandii. Zapraszamy wszystkich w godz. 11-17.30 na piknik rodzinny do parku Kusocińskiego w Olsztynie. Oczywiście wstęp wolny.

Głosowanie w plebiscycie potrwa do 26 maja do godz. 23.59. Przypominamy, że w każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów (koszt 1,23 zł).

Agnieszka Porowska

>>> Regulamin plebiscytu Mały Książę i Mała Księżniczka 2017

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. X #2252454 | 176.221.*.* 25 maj 2017 11:59

    A za chwile organizacje pseudo OBRONY PRAW DZIECKA będą podnosiły alarm za publikacje wizerunku zdjęć i zachęcały do wniosków Sądowych przeciw rodzicom !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz