Wtorek, 23 lipca 2019. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Masz takie ładne dzieci, warto spróbować i wysłać zgłoszenie!

2017-05-18 08:42:59 (ost. akt: 2017-05-18 09:24:27)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trwa nasz plebiscyt ,,Mały Książę, Mała Księżniczka". O tytuł Małej Księżniczki walczy również mała Maja. A księciem chce zostać jej starszy brat Hubert.

Mała Maja Kwaśniewska ze Smolajn w pow. olsztyńskim ma za kilka dni skończy dopiero 7 miesięcy. Ale już stanęła w konkury ze swoim starszym bratem Hubertem. Ich mama Katarzyna nie chcąc wyróżniać żadnego ze swych dzieci, postanowiła zgłosić do naszego plebiscytu obie swe pociechy.
— W zasadzie namówiła mnie sąsiadka, powiedziała „masz takie ładne dzieci, warto spróbować” — opowiada pani Katarzyna.
Mała Maja większość czasu spędza oblizując wszystko, co napotka na swej drodze. Poprzez smak chce poznać wszystko, co ma w zasięgu ręki. — Mała już pewnie siedzi, jeszcze moment, a zacznie raczkować i wtedy to już chyba wszystko będzie mokre — śmieje się mama Mai.

Czekamy na kolejne zgłoszenia. W naszym plebiscycie mogą wziąć udział dzieci w wieku do 10 lat. Zgłoszenia powinni nadsyłać rodzice lub opiekunowie.
Zgłoszenia dzieci z powiatu olsztyńskiego należy wysyłać na adres e-mail: ro@gazetaolsztynska.pl. Muszą one zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 26 maja. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”.
Kandydatury można zgłaszać do 25 maja do godz. 12. Więcej na gazetaolsztynska.pl.
ap

5817otbp-e-turnirj-dzikich-druzyn-387498
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wikoj #2247695 | 95.160.*.* 18 maj 2017 11:23

    gdyby jeszcze to jakieś jury wybieralo zwycięzców w danej kategorii wiekowej... Kiedyś były kupony, rodzina dalsza, bliższa, znajomi wysyłali je głosując na konkretne dziecko. Teraz smsy - cała rodzina zaangażowana jakby to było coś naprawdę ważnego. I proszenie znajomych na fb - prosimy o głosy na nasze dziecko. bez przesady, nie uczmy dzieci (mówa o kilkulatkach, nie maluszkach), że uroda tak bardzo się liczy, że jest najważniejsza. To nie dzieciom zależy tylko rodzice mają jakieś dziwne zapędy, by mieć dziecko najładniejsze, najmądrzejsze itp.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz