Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Finałowa Gala Miss Polonia w Galerii Warmińskiej

2017-05-17 12:16:37 (ost. akt: 2017-05-17 13:02:26) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

W  sobotę 20 maja o godz. 19 w atrium Galerii Warmińskiej odbędzie się finałowa gala regionalnych wyborów konkursu Miss Polonia. Najładniejszą dziewczynę regionu wyłoni jury, w skład którego wejdą m.in. aktualna Miss Polonia Izabela Krzan, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka oraz Wicemiss Polonia 2016 Dominika Szymańska i Katarzyna Włodarek.

W regionalnym konkursie Miss Polonia wystartują dziewczyny, które wcześniej pomyślnie przeszły casting. "Mimo, że to wybory regionalne to gala będzie wyglądała tak, jak duże gale konkursów piękności" - zapowiada Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że kandydatki kilka dni poprzedzających galę spędzą na ćwiczeniu układów choreograficznych, na nauce prezentacji swojej sylwetki, czy profesjonalnego poruszania się na wybiegu.

Każda z kandydatek do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur zaprezentuje się w kilku stylizacjach, które na potrzeby gali udostępniły salony Galerii Warmińskiej: Adrenaline- Nike, Adidas, Wojas, Taranko, Marilyn, Morgan, Julita . Widzowie gali, razem z jury, będą mogli przyglądać się tym prezentacjom.

Galę uświetnią i urozmaicą występy artystyczne. Na scenie w Galerii Warmińskiej pojawi się m.in. Magdalena Tul, zaprezentuje się też grupa taneczna Studia Animacji Ruchowej Rytm - "Takiej gali konkursu piękności jeszcze w Olsztynie nie było" - zaprasza dyrektor Tur.

Wstęp na galę regionalnych wyborów Miss Polonia jest bezpłatny.

Organizację imprezy wsparli sponsorzy, wśród nich są m.in. butiki z Galerii Warmińskiej: Tatuum, Morgan, Medicine, Stefanel oraz Marilyn - ten ostatni nie tylko zafunduje miss nagrody pieniężne ale także zorganizuje profesjonalny pokaz bielizny. Sklep Lancerto, którego inauguracyjne otwarcie przypada w sobotę 20/05, ufundował dla miss bony zakupowe Galerii Warmińskiej. Butik Jubirex ufundował zaś kolię Swarovski, zaś Julita - bony podarunkowe, a biżuteria z tego sklepu zostanie pokazana na pokazie. Makijaże kandydatek zostaną wykonane przez pracowników salonu Sephora. Do organizacji gali włączyli się także Coffret, Prezent Marzeń, Hotel Omega i Expo Mazury.
Serdecznie zapraszamy, na Galę Finałową Miss Warmii i Mazur do Galerii Warmińskiej.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB