środa, 24 lipca 2019. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Mali kandydaci będą walczyć o koronę do końca!

2017-05-17 08:31:07 (ost. akt: 2017-05-17 08:45:25)
Ignaś Biernacki

Ignaś Biernacki

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Do końca plebiscytu Mały Książę, Mała Księżniczka zostały niecałe dwa tygodnie. W powiecie olsztyńskim prym wiodą: Basia ze Stawigudy i Ignaś z Olsztyna.

Nie składamy broni! Będziemy walczyć! — zapowiedziała wczoraj Anna Rutkowska, mama Basi Rutkowskiej (3,5 r.), kandydatki do książęcej korony. I jak zapowiedziała, tak zrobiła, bo Basia natychmiast wskoczyła na pierwsze miejsce rankingu powiatowego (dane z wczoraj, g.12).

Skąd taka determinacja? Okazuje się, że sześć lat temu o książęcy tytuł walczył brat Basi, Paweł. A Basia zadatki na księżniczkę ma, oj ma. — W domu chodzi w moich szpilkach — śmieje się pani Ania. - Uwielbia sukienki, kolczyki i różne błyskotki. I najchętniej by wszystkimi rządziła. Jak księżniczka na dworze!
Basia chodzi do przedszkola i, jak każda mała dziewczynka, uwielbia zabawy lalkami.

Z kolei najbliżej do tytułu Małego Księcia powiatu olsztyńskiego ma Ignaś Biernacki. Ma zaledwie 10 miesięcy i blade pojęcie o tym, co się dzieje wokół niego. Bo kiedy on podgląda króliki na wsi u dziadków, rodzina dzierży telefony w dłoniach. A to dlatego, żeby wysłać sms na małego kandydata i pomóc mu sięgnąć po koronę.
A my zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń, tym bardziej że czasu już niewiele. Przypominamy, że w plebiscycie mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku do 10 lat. Zgłoszenia powinni nadsyłać rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak zgłosić dziecko? To proste! Zgłoszenia dzieci z powiatu olsztyńskiego należy wysyłać na adres e-mail: ro@gazetaolsztynska.pl, a zgłoszenia pozostałych dzieci na adres stosownie do powiatu, na terenie którego mieszka dziecko, np. w przypadku Mrągowa jest to: mragowo@gazetaolsztynska.pl.
Szczegóły na stronie gazetaolsztynska.pl.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB