Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Kto zostanie SuperBelfrem? Oddaj swój głos w plebiscycie!

2017-04-28 09:44:47 (ost. akt: 2017-04-28 09:54:10)
Zdjęcie jest ilustracją do treści

Zdjęcie jest ilustracją do treści

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Wymagający i zdecydowany czy łagodny i wyrozumiały? A może kreatywny? Nauczyciel, którego wspominasz najcieplej. Kto zasługuje na tytuł SuperBelfra? Znasz kogoś takiego? Więc zgłoś jego kandydaturę!

Pani Agnieszka ćwierć wieku temu trafiła pod skrzydła nauczycielki, którą wspomina do tej pory.
— Nie chodziłam do przedszkola, więc szkoła budziła we mnie lęk. Trafiłam jednak pod opiekę wspaniałej nauczycielki, która tak potrafiła zaangażować dzieci w życie szkoły, że szybko zapomniałam o początkowych bolączkach — opowiada trzydziestolatka. — Dbała o każdy szczegół naszego życia, organizowała popołudniowe party, zabierała na wycieczki.

Jedną ze sławniejszych imprez, które przygotowała, była „Bitwa małp”. Inspiracja przyszła z książki, którą jedna z uczennic przyniosła na lekcje.
— Były w niej opisane różne gatunki i zachowania małp. Pani Bożena kazała każdemu przynieść po kiści bananów, które porozwieszaliśmy na dużym placu zabaw. Potem podzieliła nas na dwa obozy. Pamiętam, że byłam wtedy w orangutanach — śmieje się była uczennica.
— Naszym zadaniem było przejąć jak najwięcej owoców z pola przeciwnika. Wiele się wtedy dowiedziałam o gatunkach i zachowaniu małp. Dla mnie superbelfer to właśnie ktoś taki, kto wiedzę potrafi przekazać w sposób niekonwencjonany — podkreśla pani Agnieszka.

Jak zgłosić kandydata do tytułu SuperBelfer 2017? Wystarczy wysłać e-maila (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowośćl w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mailowy powiatu olsztyńskiego: ro@gazetaolsztynska.pl.
Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca do godz. 12. Zwycięzcy zostaną przedstawieni na łamach „Gazety Olsztyńskiej”.
ap
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB