Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Kiedy należy ci się samochód zastępczy?

2017-04-20 12:40:40 (ost. akt: 2017-04-20 12:57:33) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Kamila Karkotka

Stłuczka, wypadek, kolizja... Nieraz sytuacje, do jakich dochodzi na naszych drogach nie należą do przyjemnych. Co wówczas robić? Rozmawiamy z Kamilą Karkotką z Assisatance Auto Serwice.

Ktoś powie, że najpierw wypada wziąć kilka głębszych oddechów. Kiedy miną pierwsze emocje chwyta się za telefon i dzwoni, do męża, przyjaciela lub pomocy drogowej. Na rynku swoje usługi oferuje wiele firm, jak dotrzeć do tej, z usług której będziemy najbardziej zadowoleni?
— Oferujemy pomoc drogową na miejscu zdarzenia oraz parking strzeżony — mówi Kamila Karkotka z Assistance Auto Serwice. — Koszty tych usług w całości pokrywa towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy.
Kierowca może liczyć również na pomoc w zakresie zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy, fachowe doradztwo podczas oględzin oraz samochód zastępczy.
— Posiadamy samochody nowe, na gwarancji z niewielkim przebiegiem — mówi Kamila Karkotka z Assistance Auto Serwice.

Zdarza się, i to nie rzadko, że towarzystwa ubezpieczeniowe, gdzie mamy ubezpieczone auto, przydziela samochód zastępczy tylko na kilka dni, a naprawa może trwać miesiąc i dłużej.
— Naszym autem zastępczym kierowca może jeździć aż do czasu całkowitego naprawienia szkody — mówi pani Kamila. — Co więcej, współpracujemy z rzeczoznawcą samochodowym, oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniego warsztatu, a jeżeli klient sobie tego życzy, pomożemy przy sprzedaży uszkodzonego pojazdu.

Okazuje się, że pomoc drogowa oraz samochód zastępczy przysługuje kierowcy bez względu na to, czy mamy pakiet AC lub Assisatnce. Kiedy jesteśmy poszkodowani, otrzymujemy to za darmo z OC sprawcy. Mamy trzy dni, aby szkodę zgłosić u ubezpieczyciela sprawcy. Ubezpieczyciel w ciągu kolejnych trzech dni musi umówić z nami rzeczoznawcę, aby ten sporządził wycenę szkody naszego samochodu. Przy szkodzie całkowitej samochód zastępczy przysługuje od dnia zdarzenia do dnia likwidacji szkody lub zakupu nowego samochodu.
— Niestety, nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe na tak długo udostępniają auta, dlatego kierowcy decydują się na naszą firmę — mówi Kamila Karkotka.
Jeden z klientów Assistance Auto Serwice jeździł zastępczym autem aż pół roku. Nie była wymagana do tego żadna kaucja i nie miał on wyznaczonego limitu kilometrów.

— Nasza profesjonalna kadra pomoże również przy drobnych usterkach, które mogą zdarzyć się na drodze. Chodzi o wymianę koła, awaryjne otwieranie samochodu czy rozładowany akumulator — mówi Kamila Karkotka z Assistance Auto Serwice. — Działamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego i wszystkie nasze usługi są dostępne całodobowo.

Firma Assistance Auto Serwice swoją siedzibę ma przy ul. kard. Wyszyńskiego 5 B/204 w Olsztynie, tel. 690 000 450.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. www #2227149 | 83.6.*.* 21 kwi 2017 11:35

    To, że jeździł wynajętym samochodem przez pół roku, to nie znaczy,że wartość wynajmu pokrył ubezpieczyciel. W artykule nic o tym nie piszą.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Adam #2226857 | 77.112.*.* 20 kwi 2017 23:01

    polecam najlepsza firma tego typu w Olsztynie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz