Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Szukamy Super Belfrów w każdym powiecie i regionie!

2017-04-18 08:49:12 (ost. akt: 2017-06-06 11:34:44)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Powinien być stanowczy, ale i troskliwy. Ma przekazać wiedzę i być autorytetem. Jaki powinien być dobry nauczyciel? Rozpoczynamy plebiscyt Super Belfer 2017.

Jolanta Skrzypczyńska, dyrektorka I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, mówi, że miała szczęście do nauczycieli. — Pozwalali być sobą, działać— wspomina.

Trochę bała się wuefistki, ale może to dlatego że nie cierpiała skakać przez kozła. Za to chemiczka... — Potrafiła zaciekawić. Poszłam w jej ślady i też zostałam chemikiem — uśmiecha się.

Jaki powinien być Super Belfer 2017? — Przede wszystkim powinien dać młodym możliwość samorealizacji. I być obok. Ma dobrze tłumaczyć, pokazywać świat, ale też ma prawo zganić — odpowiada dyrektorka.

Nasz plebiscyt Super Belfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 r. i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM.

Tytuł Super Belfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły SuperBelfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu Super Belfer 2017? Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail stosownie do miejsca zamieszkania (powiatu), np. mragowo@gazetaolsztynska.pl. Adres dla Olsztyna i powiatu olsztyńskiego to: ro@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12.

Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych Grupy WM. Zwycięzcy na szczeblu regionalnym zostaną przedstawieni w „Gazecie Olsztyńskiej” i "Dzienniku Elbląskim".
Głosowanie rozpocznie się po pierwszym zgłoszeniu i potrwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.

TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PODSTAWOWE


TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PONDPODSTAWOWE


Przeczytaj regulamin plebiscytu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także