Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Szukamy Super Belfrów

2017-04-18 09:40:00 (ost. akt: 2017-04-18 10:00:31)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Powinien być stanowczy, ale i troskliwy. Ma przekazać wiedzę i być autorytetem. Jaki powinien być dobry nauczyciel? Rozpoczynamy plebiscyt SuperBelfer 2017.

Jolanta Skrzypczyńska, dyrektorka I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, mówi, że miała szczęście do nauczycieli. — Pozwalali być sobą, działać — wspomina.
Jolanta Skrzypczyńska

Olsztyn - Plebiscyt superbelfer 2017. Nz.  Dyrektor liceum  Jolanta Skrzypczyńska
Trochę bała się wuefistki, ale może to dlatego że nie cierpiała skakać przez kozła. Za to chemiczka... — Potrafiła zaciekawić. Poszłam w jej ślady i też zostałam chemikiem — uśmiecha się.
Jaki powinien być SuperBelfer 2017? — Przede wszystkim powinien dać młodym możliwość samorealizacji. I być obok. Ma dobrze tłumaczyć, pokazywać świat, ale też ma prawo zganić — odpowiada dyrektorka.

Nasz plebiscyt SuperBelfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 r. i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM.

Tytuł SuperBelfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły SuperBelfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu SuperBelfer 2017? Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści.
(mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie)
na adres e-mail stosownie do miejsca zamieszkania (powiatu), np. mragowo@gazetaolsztynska.pl czy ostroda@gazetaolsztynska.pl

Adres dla Olsztyna i powiatu olsztyńskiego to: ro@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12. Nasz plebiscyt prowadzimy odzielnie w Olsztynie i w olsztyńskim powiecie ziemskim.

Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych Grupy WW. Zwycięzcy na szczeblu regionalnym zostaną przedstawieni w „Gazecie Olsztyńskiej” i "Dzienniku Elbląskim".

Głosowanie trwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.

Regulamin: kliknij tutaj

at
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB