Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Przyjdź na Piknik Bartbo i poczuj radość z pomagania!

2017-04-16 08:00:00 (ost. akt: 2017-04-14 14:31:48) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Bartbo

Pozytywna energia z dobrej zabawy nie tylko zapewnia dobre samopoczucie, ale też... może pomóc innym! Dowodem na to jest kolejna, szósta już edycja charytatywnego Pikniku Bartbo, który odbędzie się 22 kwietnia w Butrynach pod Olsztynem. Tam warto być!

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach to wyjątkowe miejsce. Różnorodne formy rozrywki, bezpieczny teren, obszerne parkingi, karczma ze smacznym jedzeniem i sala biesiadna z kawiarnią – to wszystko razem sprawia, że park nadaje się idealnie do organizacji różnego rodzaju imprez, zarówno rodzinnych, jak i firmowych.

Bartbo jednak na tym nie poprzestaje i od początku swojej działalności angażuje się w różne akcje społeczne i charytatywne, wykorzystując swój rozrywkowy potencjał do pomagania potrzebującym. Sześć lat temu właściciele firmy zorganizowali pierwszy Piknik Bartbo, który odbywa się odtąd, co roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Olsztyna i okolic.

- To nie jest zwykły festyn. – Mówią Kamila i Bartosz Boguccy, właściciele Bartbo. – To impreza, na której można się świetnie bawić i przy okazji pomóc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

W jaki sposób można pomóc? Wrzucając do puszki opłatę za wstęp, która dla dorosłych uczestników wynosi 5 zł, można jednak ofiarować fundacji większą kwotę, do czego organizatorzy gorąco zachęcają. Dla dzieci wstęp do parku rozrywki tego dnia jest darmowy.

Podczas Pikniku Bartbo na wszystkich gości czeka moc atrakcji, a wśród nich m.in. zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye i cała masa kolorowych dmuchańców, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania. Dorośli mogą liczyć na porządną dawkę emocji podczas zabawy w parku liniowym czy na quadach. Najmłodszych z pewnością ucieszą zabawy w kolorowych kulkach i na placu zabaw.
Będzie też koncert zespołu rockowego BE FREE ze Szczytna. Na uczestników czekają również niespodzianki od partnerów imprezy,  klubu sportowego Berkut Arrachion Olsztyn i Sylwetka Fitness Club.

- Z roku na rok ranga naszego festynu rośnie. Ubiegłoroczny piknik połączyliśmy z innym wydarzeniem, a mianowicie z biegiem na 5 km w ramach Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Spotkało się to z pozytywnym odbiorem uczestników, więc w tym roku to powtórzymy – dodaje Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo.

Piknik Bartbo odbędzie się 22 kwietnia w godzinach 11:00-18:00 – już teraz zarezerwujcie sobie ten termin, bo to wydarzenie, na którym po prostu warto być! Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na stronie
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB