Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Ostatni dzień głosowania na Zimowego Brzdąca!

2017-01-13 10:00:00 (ost. akt: 2017-01-13 13:09:15)
Amelia Dziemidow, Ełk, 2 latka

Amelia Dziemidow, Ełk, 2 latka

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Tylko do piątku do północy można głosować na swoich faworytów plebiscytu Zimowy Brzdąc. Jedną z ostatnich kandydatek jest dwuletnia Amelia Dziemidow z Ełku. Kto trafi na okładkę Gazety?

Pani Agnieszka Dziemidow o plebiscycie Zimowy Brzdąc 2016 wiedziała już wcześniej. Ale — jak mówi— nigdy jakoś nie było czasu, żeby przesłać zdjęcie Amelki.
Córka pani Agnieszki jest wielką fanką placów zabaw. Nie unika ich nawet w tę najzimniejszą porę roku. Nic dziwnego że mama Amelki uwieczniła ją siedzącą na koniku na sprężynach. Takie zdjęcie trafiło do nas we wtorek. Pani Agnieszka zdziwiła się, że głosowanie kończy się już w piątek.— Tak szybko? Pomyliły mi się terminy. Cały czas miałam wrażenie, że konkurs będzie jeszcze trwał długo! Ale to nic! — mówiła z uśmiechem.
Jak widać, najważniejsze dla pani Agnieszki jest to, że jej córka w ogóle weźmie udział w konkursie. I że będzie mogła zobaczyć ją w Gazecie.
Co można powiedzieć o naszej najnowszej kandydatce? — Amelka jest pełna energii i bardzo ciekawa świata. Zimą najbardziej lubi bawić się śniegiem. Oczywiście w piaskownicy — śmieje się pani Agnieszka.
Mamy dobrą wiadomość: głosowanie w pierwszym etapie się kończy, ale zabawa trwa dalej! Wie o tym pani Kinga Doliwa z Ełku, która zamierza zaangażować bliskich do głosowania na jej syna Piotrusia. Mimo że Piotrek nie jest w czołówce rankingu, to przecież wszystko jeszcze może się zmienić! Czy Piotrek przejdzie do drugiego etapu?— Trzeba próbować! — podkreśla mama chłopca.

Kto ma największą szansę na wygraną? Najwięcej głosów spośród wszystkich zgłoszonych dotychczas dzieci miał Kamil Kaczmarczyk z Wilamowa (powiat szczycieński). Faworytami w pozostałych powiatach są: Oliwia Cieślewicz (powiat mrągowski), Marianna Szkutnik (nowomiejski), Stanisław Domin (olsztyński), Alan Kasperowicz (giżycki), Maja Sobolewska (nidzicki), Julia Gbur- Czaczek (kętrzyński), Marcel Plisko (gołdapski), Gabrysia Jędrach (piski), Jaś Żukowski (olecki), Zuzanna Kurcka-Żydek (ełcki), Mateusz Kakojejko (bartoszycki), Eugenia Zabielska (lidzbarski), Miłosz Kuchta (ostródzki).

Powiatowy etap plebiscytu kończy się 13 stycznia. Od 14 stycznia zacznie się wybór na szczeblu regionalnym. Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych wydawanych przez Grupę WM. Zwycięzca oraz dzieci, które zajęły miejsca 2. i 3. na szczeblu regionalnym, zostaną zaprezentowane w ,,Gazecie Olsztyńskiej" i ,,Dzienniku Elbląskim".

at

Gdzie głosujemy?

Gołdap

Mrągowo

Olsztyn

Nowe Miasto Lubawskie

Pisz

Szczytno

Giżycko

Ostróda

Kętrzyn

Lidzbark Warmiński

Bartoszyce

Działdowo

Nidzica

Olecko

Ełk

Ostróda
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olsztynianin #2160666 | 88.156.*.* 16 sty 2017 07:15

    kiedy bedzie głosowanie na najgorszego leniwego nieroba pasorzyta z RATUSZA

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. lucjusz #2159432 | 88.156.*.* 13 sty 2017 22:55

    Ładny dzieciaczek, nie to co ta przereklamowana paskuda.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz