Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Już tylko kilka dni do końca głosowania na Zimowego Brzdąca!

2017-01-05 17:03:12 (ost. akt: 2017-01-05 14:37:50)
Amelia Kołoda, 1, 5 roku, Olsztyn

Amelia Kołoda, 1, 5 roku, Olsztyn

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Już w piątek 913 stycznia) kończy się pierwszego etap plebiscytu Zimowy Brzdąc. Ale wciąż można jeszcze zgłosić swoją pociechę do plebiscytu! Tym bardziej, że doczekaliśmy się prawdziwej zimy, więc i sceneria zdjęć będzie wyjątkowa.

Ponad setka zgłoszeń do plebiscytu Zimowego Brzdąca 2016 to dowód na to, że konkurs był strzałem w dziesiątkę. Jak mówią rodzice małych kandydatów, liczą przede wszystkim na miłą pamiątkę i świetną zabawę. Tak jak pani Sylwia Koszada z Olsztyna, która zgłosiła swoją córkę Amelkę Kołodę do konkursu. — To pierwszy konkurs mojej córeczki. Decyzja o zgłoszeniu Amelki była spontaniczna — tłumaczy mama półtorarocznej dziewczynki. I dodaje, że jej wystarczy to, że córka po prostu bierze w nim udział.

Pierwszy etap plebiscytu powoli dobiega końca. Na razie najwięcej punktów w pierwszym etapie zdobył Kamil Kaczmarczyk (3 l.) z Wilamowa (powiat szczycieński). Znamy też faworytów poszczególnych powiatów. Są nimi: Oliwia Cieślewicz (powiat mrągowski), Marianna Szkutnik (powiat nowomiejski), Stanisław Domin (powiat olsztyński), Alan Kasperowicz (powiat giżycki), Maja Sobolewska (powiat nidzicki), Julia Gbur- Czaczek (powiat kętrzyński), Amelia Rozmysłowska (powiat gołdapski),
Gabrysia Jędrach (powiat piski), Jaś Żukowski (powiat olecki), Zuzanna Kurcka-Żydek (powiat ełcki), Gracjan Dźwilewski (powiat bartoszycki), Róża Napiórkowska (powiat lidzbarski), Zofia Kowalenko (powiat ostródzki), Kamil Kaczmarczyk (powiat szczycieński).

Do 13 stycznia wybieramy Zimowego Brzdąca w poszczególnych powiatach. Od 14 stycznia zacznie się wybór na szczeblu regionalnym.

Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych wydawanych przez Grupę WM. Zwycięzca oraz dzieci, które zajęły miejsca 2. i 3. na szczeblu regionalnym, zostaną zaprezentowane w ,,Gazecie Olsztyńskiej" i ,,Dzienniku Elbląskim".

at
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czytelnik #2152489 | 84.151.*.* 6 sty 2017 10:16

    Wedlug jakiego kalendarza jest data 913 stycznia????

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. x #2152101 | 83.31.*.* 5 sty 2017 19:36

    Ludziska, te głosowanie to jedynie wyłudzanie pieniędzy. 2-3 miesiące temu ogłosili plebiscyt na "największe serce wśród lekarzy i pielęgniarek", zebrali kasę z SMS-ohacía una noche espléndida hacía una noche magnífica i nawet nie raczyli ogłosić wyników. Naciągacze!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz