Niedziela, 19 maja 2019. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Świąteczna lista... imprez w Olsztynie

2016-12-19 19:32:05 (ost. akt: 2016-12-20 17:39:54)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Jeszcze tylko kilka dni i zacznie się długi świąteczny weekend. Dla niektórych z was wolne skończy się dopiero w 2017 roku. Gdzie warto się w Boże Narodzenie zapomnieć?

Święta to nie tylko czas rodzinnych spotkań przy talerzu. Może warto po bożenarodzeniowej kolacji zaplanować wyjście na konkretną imprezę. No chyba, że akurat spędzacie Boże Narodzenie w Alpach lub w jakimś obrzydliwie drogim kurorcie nad bardzo ciepłym morzem. Wtedy na pewno macie lepiej...

Jako fan świątecznych tańców specjalnie dla was przygotowałem bożonarodzeniowy imprezownik.


24 grudnia — Wigilia w pubach

To nowa świecka tradycja. Opłatek, prezenty i karp odhaczone, więc można iść świętować już bez jedzenia. Nowa wigilijna moda - spotkania w ulubionych knajpach. Jeszcze kilka lat temu decyzja o otwarciu w ten dzień pubu była spontaniczną decyzją pracowników. Jednak teraz na taki krok decyduje się coraz więcej właścicieli. Jak na razie wiadomo, że w sobotę (24.12) wigilijną imprezę w Olsztynie organizuje od godz. 20 Quźnia Muzycznych Klimatów Pub na starówce. Radzimy jednak obserwować Facebooki waszych ulubionych lokali.

25 grudnia — Audioteka x Carpenter Inn

Tradycyjnie w pierwszy dzień świąt olsztyńska scena elektroniczna organizuje imprezę, podczas której można usłyszeć cały przekrój technicznych brzmień. W tym roku imprezę gościć będzie pub Carpenter Inn. Audioteka Kolektyw wraz z Night Rabbit, TAS, Tobiesobiemiastu, Drum&Bass Olsztyn oraz Elektroniczny Olsztyn zapraszają na największą imprezę tego dnia w Olsztynie. - Przejmujemy oba poziomy w Kapciu i na obu będzie królowała elektronika - mówi Maciej Trzeszczkowski z kolektywu TAS.25 grudnia — Łukasz Jędrys w Sarmacie

Jeżeli wolicie wolniejsze klimaty, to może warto wpaść na koncert Łukasza Jędrysa do Sarmaty?

Łukasz Jędrys – rocznik 88, songwriter. Zaczynał od muzykowania na ulicy, przez wiele lat zjeżdżając wszystkie większe starówki i deptaki w kraju. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na festiwalach piosenki. Nie budzi go nawet dziesięć zsynchronizowanych budzików. Nie potrafi znaleźć sobie jednej stylistyki – występował w skrajnych często projektach muzycznych od mocnego rocka począwszy, przez reggae, rap, folk, blues, na szantach skończywszy. Wciąż powraca jednak do piosenki z tekstem, na której się wychował i która uosabia dla niego to co najważniejsze.

Wstęp wolny. Start o 21


Oczywiście to nie wszystkie imprezy, które odbędą się w świąteczne dni w Olsztynie. Idealnym rozwiązaniem jest clubbing poszukiwawczy. Wtedy na pewno znajdziecie dla siebie idealne party.

Michał Krawiel


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ed #2141212 | 31.6.*.* 22 gru 2016 10:18

    pod innym artykułem jest sonda w której pup wybiera 6% a ci piszą o "nowej świeckiej tradycji" co za debilny portal. Rozumiem, że to próba kreowania rzeczywistości - nieudolna.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz