środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Dziewczyna Lata 2016. Najpiękniejsze panie na gali finałowej [FILM]

2016-09-14 19:02:10 (ost. akt: 2016-09-15 09:21:26)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Piękne, przebojowe i uśmiechnięte — takie są zwyciężczynie naszego plebiscytu Dziewczyna Lata 2016. W środę laureatkom wręczono kwiaty i dyplomy. Finalistka Jolanta Galicka odebrała niezwykłą nagrodę. Teraz przez dziewczynami profesjonalna sesja zdjęciowa do kalendarza!

W restauracji Prohibicja znajdującej się na olsztyńskiej starówce dominowało piękno. A to wszystko za sprawą wyjątkowych dwunastu pań, które przez czytelników „Gazety Olsztyńskiej" zostały uznane za najpiękniejsze w regionie.

Przypominamy, że walka o tytuł Dziewczyny Lata zaczęła się w czerwcu. Czytelnicy za pomocą sms-ów głosowali na swoje faworytki. W pierwszym etapie, który trwał do połowy sierpnia, wyłoniono Dziewczynę Lata powiatu.

W środę wyłoniliśmy Dziewczynę Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Dwanaście kandydatek, które gościliśmy na gali znajdzie się w kalendarzu na 2017.Kwiaty, które otrzymały laureatki, ufundowała kwiaciarnia „W te pędy” (www.facebook.com/kwiaciarniawtepedy). Miejsca użyczyła nam restauracja Prohibicja na starówce (www.restauracjaprohibicja.pl), która słynie z dań z akcentem włoskim, miłej atmosfery i przyjaznej obsługi.

UWAGA! Już w najbliższym sobotnim wydaniu Gazety Olsztyńskiej ukaże się specjalny dodatek plebiscytowy Dziewczyna Lata 2016. Pokażemy w nim dwanaście zwycięskich laureatek.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także