Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Pościg na Sielskiej, parada porsche, zamieszanie z pociągami... Najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia!

2016-08-28 20:41:19 (ost. akt: 2016-08-29 10:56:25)

Zderzenie radiowozu z bmw, wykolejona lokomotywa pod Gutkowem czy weekendowe pożegnanie wakacji - miniony tydzień obfitował w wiele niespodziewanych i istotnych wydarzeń. Poniżej prezentujemy te najciekawsze i najczęściej wyświetlane przez naszych czytelników!

PONIEDZIAŁEK, 22.08


Pościg za piratem drogowym na Sielskiej

W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie, dotyczące kierowcy skody rapid, który w Gietrzwałdzie podczas wyprzedzania zahaczył o naczepę innego samochodu i uciekł z miejsca zdarzenia. Uciekiniera na ul. Sielskiej w Olsztynie namierzył patrol policji. Na widok funkcjonariuszy, mężczyzna zostawił samochód na środku ulicy i próbował uciekać przez pobliskie zarośla. Nam udało się nagrać pościg za podejrzanym kierowcą!

Więcej na ten temat - kliknij!

WTOREK, 23.08


Zdublowane pociągi do Olsztyna. Remont mostu namieszał w systemie

Zmiany w kursowaniu pociągów związane z remontem mostu w Olsztynie wprowadziły zamieszanie w systemie sprzedaży biletów na pociągi Intercity. Okazało się, że połączenia na trasie Warszawa - Olsztyn zostały zdublowane.

Więcej na ten temat - kliknij!

ŚRODA, 24.08


Pod Olsztynem wykoleiła się lokomotywa. Ruch pociągów był wstrzymany przez kilka godzin

W środę przed godziną 11 w pobliżu stacji Gutkowo lokomotywa pociągu towarowego wypadła z torów. Na szlaku Olsztyn - Gutkowo ruch został wstrzymany. Przed stacją od strony Morąga zatrzymał się pociąg relacji Szczecin - Białystok, którym podróżowało 272. Pasażerowie musieli poczekać na komunikację zastępczą.

Więcej na ten temat - kliknij!

CZWARTEK, 25.08


Radiowóz wjechał w BMW na Bałtyckiej w Olsztynie. Policjant w szpitalu

W czwartek około południa na ul. Bałtyckiej w Olsztynie, doszło groźnego wypadku. Kierowca radiowozu, jadącego na sygnale z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzył w tył jadącego przed nim osobowego BMW. Sprawę wyjaśni prokurator.

Więcej na ten temat - kliknij!

PIĄTEK, 26.08


Parada porsche opanowała Olsztyn

W piątek (26.08) z Warszawy wyruszyła "Porsche Parade 2016", której drugiej przystankiem miał być Olsztyn. Piękne i drogie auta odwiedziły kompleks rekreacyjno-widokowy plaży miejskiej przy ulicy Kapitańskiej nad jeziorem Ukiel. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy film prezentujące te piękne samochody.

Więcej na ten temat - kliknij!

SOBOTA, 27.08


Aktywne Pożegnanie Wakacji z „Fit nie Fat” na plaży w Olsztynie

Było gorąco, ale upał nie zniechęcił olsztyniaków, którzy tłumnie przybyli na Aktywne Pożegnanie Wakacji z „Fit nie Fat”. Przez kilka godzin plaża miejska w Olsztynie była centrum m.in. zumby, bokwy i pole dance. Zabawa była przednia! Zachęcamy do obejrzenia wyjątkowych zdjęć i filmu z imprezy.

Więcej na ten temat - kliknij!

NIEDZIELA, 28.08


Uderzył w drzewo, a jego auto spłonęło. Kierowca matiza nie żyje

W niedzielę w okolicach miejscowości Bajdyty, 73-letni kierowca z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku drogi, zjechał matizem na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowcę udało się wydobyć z auta, które stanęło w płomieniach. Niestety mimo pomocy udzielanej przez ratowników, mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych ran.

Więcej na ten temat - kliknij!

Więcej informacji na temat wydarzeń z minionego weekendu znajdziesz TUTAJ.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także