Sobota, 7 grudnia 2019. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Złota Maseczka i Złote Nożyce - wojewódzka część plebiscytu rozstrzygnięta!

2016-07-13 16:35:51 (ost. akt: 2016-07-13 17:16:45)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Była to zacięta walka do samego końca plebiscytu. Aż 125 salonów kosmetycznych i 134 salony fryzjerskie z całego regionu walczyły o tytuł Złotej Maseczki i Złotych Nożyc. Dzisiaj (13.07) w siedzibie „Gazety Olsztyńskiej” odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym. Nagrodziliśmy trzy salony kosmetyczne oraz trzy salony fryzjerskie, które uzyskały największą liczbę głosów.

Tytuł Złotych Nożyc zdobyło Studio Fryzur Art Pink z Bartoszyc, a tytuł Złotej Maseczki otrzymał salon kosmetyczny BELOVED BeautyPlace z Olsztyna.
Oksana Biront, właścicielka Art Pink, ledwo co odebrała nagrodę, a już ma apetyt na więcej. — Jak w przyszłym roku będziecie organizować taki konkurs, na pewno wezmę w nim udział! — obiecuje laureatka Złotych Nożyc.Z kolei BELOVED BeautyPlace reprezentowały pracownice salonu, bo jego właścicielka, Małgorzata Jaroszuk nie mogła zjawić się na uroczystości. — Ta wygrana jest dla nas mobilizacją do dalszego działania — podkreśliła kosmetolog Ewelina Klepuszewska-Bubik.Monika Czeczko, właścicielka Studia Fryzur Prestige z Bartoszyc (II miejsce w kat. Złote Nożyce) nie mogła przyjechać na uroczystość. Powód? — Nie chciała zawieść swoich klientek, a więc osób, które na nią głosowały — wyjaśnia Zbigniew Szkoła, ojciec laureatki. — Moja córka swoje obowiązki traktuje poważnie. Akurat o tej porze miała umówione klientki u siebie w salonie.
Rodzice Moniki Czeczko już wiedzą, gdzie zawiśnie zwycięski dyplom. — Wśród innych dyplomów i certyfikatów, bo córka ciągle podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w szkoleniach — mówią zgodnie.

A pan Zbigniew dodaje, że tego typu konkurs, to świetny doping dla salonów.
Agnieszka Dutkowska, właścicielka olsztyńskiej Fryzjerni zajęła III miejsce w regionie. W odbiorze nagrody towarzyszył jej dumy mąż Marek. — Żona robi to, co kocha — podkreślał. — Potrafi wrócić do domu z pracy o 20 i jest uśmiechnięta.

Pani Agnieszka ma liczne plany zawodowe, ale na razie nie chce ich zdradzać. Cieszy się z tego, co ma. Jak mówi, jej salon reklamy nie potrzebuje, bo klientki trafiają do niej z polecenia.

Salon urody ,,Ecri" z Olsztyna zajął II miejsce w kategorii Złota Maseczka. Jego właścicielka Joanna Słoń pojawiła się na rozdaniu nagród osobiście. Nie kryła, że wieść o zajęciu drugiego miejsca była dla niej zaskoczeniem. Recepta na sukces? — Z wszystkimi potrafię znaleźć wspólny język. Jestem trochę psychologiem — mówiła w rozmowie z „Gazetą Olsztyńską. ”
Magdalena Wołoszyn, właścicielka Klubu Piękna z Olsztyna, nie kryła wzruszenia. — Jestem bardzo dumna! — mówiła, dzierżąc w dłoni nagrodę i dyplom. — To uwieńczenie mojej pracy.

Jak to się stało, że została kosmetyczką? — To było moje dziecięce marzenie — wspomina. — Od najmłodszych lat malowałam paznokcie mamie albo babci. I tak już zostało.

Wyjątkową nagrodę dla sześciu zwycięskich salonów ufundował start up z Olsztyna Saloner.pl. A jest nią pół roku bezpłatnego dostępu do internetowego systemu obsługi salonu z dostępem do radia bez opłat dla ZAIKS-u, rejestracja internetowa, reklama promowana w internecie oraz ubezpieczenie salonu.
Ale to nie wszystko. Paweł Napiórkowski, sponsor z Saloner.pl, podarował też nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników plebiscytu. Jest to karta zniżkowa na 200 zł na system do wykorzystania przez salon.

Aleksandra Tchórzewska

A już w sobotę z okazji rozstrzygnięcia naszego plebiscytu specjalny dodatek z magazynowym wydaniem "Gazety Olsztyńskiej".
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także