Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Rower opakowany w gazetę

2016-05-09 22:53:02 (ost. akt: 2016-05-09 22:54:06)

Autor zdjęcia: Photl.com

Jak wam się będzie żyło bez prasy? To tytuł artykułu w jednym z zajmujących się poważnymi sprawami miesięczników. Takich dla inteligentów, którzy potrafią przeczytać całą stronę tekstu, mimo tego że nie ma tam żadnego obrazka.

Pytania o przyszłość papierowych gazet i książek pojawia się co jakiś czas. I gdyby wierzyć medialnym grabarzom to nie powinniście tego państwo czytać. Bo prasa drukowana miała umrzeć w 2012 roku. Powstały nawet specjalne strony z medialnymi nekrologami. Od tej daty minęło już parę lat, a "drukowana nieboszczka" miewa się całkiem dobrze.

Kiedyś do przemieszczania się po drogach służyły konie, rowery, potem auta. Gdzieś w latach 60/70tych samochód został sam. Konie miały trafić do rzeźni, rowery do dzieci. Minęło kilkadziesiąt lat. Konie rzeczywiście nie wróciły już na drogi. Rowerów dzisiaj sprzedaje się jednak znacznie więcej niż 20-30 lat temu. Buduje się dla nich nawet oddzielne drogi. A sam rower przestał być konkurentem dla auta czy motoru.

Kiedyś był oznaką biedy i zacofania. Teraz stał się wyznacznikiem postępu. Rower został na swój sposób na nowo wynaleziony. I stał się symbolem ludzi dbających o siebie. Podobnie stanie się z relacją druk-internet. Papierowe gazety i książki przetrwają. Zostaną wymyślone na nowo. I staną się symbolem ludzi dbających o swój mózg.

Igor Hrywna

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB