Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Najpopularniejsi starostowie, radni powiatowi i wojewódzcy. Zakończone

2016-05-04 14:55:59 (ost. akt: 2016-05-30 17:45:42)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Zakończyło się głosowanie na najpopularniejszych starostów, radnych powiatowych i wojewódzkich. Głosowanie zakończy się dziś (poniedziałek, 23 maja) o godz. 23.59.

W niedzielę o godz. 23.59 zakończyło się głosowanie na najpopularniejszych wójtów, burmistrzów, radnych miejskich i gminnych. Kto został tym najpopularniejszym, dowiemy się już 27 maja.

W tegorocznym plebiscycie wybieramy najpopularniejszych samorządowców w powiatach i w regionie. Tytuł Najpopularniejszego Samorządowca danego powiatu w kategoriach najpopularniejszy radny oraz w kategorii najpopularniejszy wójt, burmistrz otrzymają kandydaci, którzy uzyskali największą liczbę głosów.

Przyznamy także tytuły Najpopularniejszych Samorządowców Regionu. Otrzymają je ci, którzy uzyskali największą liczbę głosów we wszystkich powiatach w kategoriach: najpopularniejszy radny miejski, najpopularniejszy radny gminy wiejskiej, najpopularniejszy burmistrz, najpopularniejszy wójt, najpopularniejszy starosta, najpopularniejszy radny wojewódzki, najpopularniejszy radny powiatowy.
Głosowanie w trzech ostatnich z wymienionych kategorii odbywa się wyłącznie na poziomie regionalnym.

Najpopularniejszych samorządowców regionu zaprezentujemy 27 maja na łamach "Gazety Olsztyńskiej". Przedstawimy też skład pierwszej dziesiątki w każdej kategorii. Najpopularniejszych samorządowców powiatu zaprezentujemy w tygodnikach lokalnych.

Plebiscyt na najpopularniejszego radnego powiatowego, wojewódzkiego oraz najpopularniejszego starostę trwa od 4 maja 2016 r. do 23 maja 2016 r. do godz. 23.59


Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także