Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Pierwsza wiosenna sesja sejmiku województwa

2016-03-22 11:20:25 (ost. akt: 2016-03-22 11:21:34)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Wsparcie finansowe kilku wybranych miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim, decyzja w sprawie likwidacji Technikum Gastronomicznego z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim - to najważniejsze punkty pierwszej wiosennej sesji sejmiku województwa.

XV sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozpoczęła się o godz. 11.00 we wtorek (22 marca) w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

W programie m.in.: podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia dokumentu „Analiza sytuacji na rynku pracy w województwie warmińsko-mazurskim w 2015 roku. Monitoring realizacji Regionalnego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia za 2015 rok“, podjęcie uchwały w sprawie przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest województwo, podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego przekazania partnerom projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej - województwo warmińsko-mazurskie“ środków trwałych w budowie, podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Technikum Gastronomicznego z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, wchodzącego w skład Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania, podjęcie uchwały w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2016, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Ostródzie, Orzyszowi i Lidzbarkowi Warmińskiemu pomocy finansowej - dotacji celowej na dofinansowanie zadań własnych związanych z międzynarodową wymianą dzieci i młodzieży oraz podjęcie uchwały w sprawie zmian w składach osobowych rad społecznych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. PO #1959527 | 77.115.*.* 22 mar 2016 12:12

    na tych nie głosuj

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz