Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Ucieczka tygrysa, roszady na policyjnych stanowiskach... Sprawdź najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia!

2016-03-06 19:35:27 (ost. akt: 2016-03-06 18:37:40)

Autor zdjęcia: GO

Zmiany w policji, ucieczka tygrysa z transportu, rozbudowa linii tramwajowej w Olsztynie i pożar w braniewskim browarze - miniony tydzień obfitował w wiele ważnych i niespodziewanych wydarzeń. Poniżej prezentujemy te najistotniejsze i najchętniej wyświetlane przez naszych czytelników!

PONIEDZIAŁEK, 29.02


Kolejni policjanci odchodzą ze służby

Zmian kadrowych w policji ciąg dalszy. Ze stanowisk odchodzą następni funkcjonariusze. Wciąż nieobsadzone jest stanowisko komendanta w Ostródzie. Z mundurem pożegnał się właśnie insp. Adam Kołodziejski, który był przez ponad pięć ostatnich lat pierwszym zastępcą komendanta wojewódzkiego.

Więcej na ten temat - kliknij!

WTOREK, 01.03


Tygrys uciekł z transportu. Wieść o bestii wystraszyła mieszkańców

W poniedziałek wśród mieszkańców Łukty i Gietrzwałdu rozprzestrzeniła się plotka o tygrysie, który miał uciec z transportu i czaić się na mieszkańców. Uwiarygodnieniem tej informacji mieli być policjanci, którzy zatrzymywali auta na drodze.

Więcej na ten temat - kliknij!

ŚRODA, 02.03


Czy jest szansa na zmianę trasy linii tramwajowej w Olsztynie?

Trasa linii tramwajowej po rozbudowie budzi emocje wśród mieszkańców. Po konsultacjach z mieszkańcami, swoje propozycje złożyli olsztyńscy radni. Według nich nowa linia powinna przecinać Nagórki. Drogowcy twierdzą, że nie jest to niemożliwe. Temat ma mieć swój ciąg dalszy.

Więcej na ten temat - kliknij!

CZWARTEK, 03.03


Długi pasażerów na gapę sięgają blisko 28 milionów złotych

Przeciętny gapowicz wpisany do rejestru dłużników BIG InfoMonitor jest mężczyzną, ma od 31 do 40 lat i dług w wysokości 759 zł. Liczy, że kara za jazdę bez biletu przedawni się po roku i można będzie o niej zapomnieć. Nie wie jednak, że mimo przedawnienia w rejestrze dłużników może figurować nawet 10 lat.

Więcej na ten temat - kliknij!

PIĄTEK, 04.03


Sąd odrzucił wniosek Hiszpanów z FCC. Sędziowie z Olsztyna mogą rozstrzygnąć spór

Sąd Okręgowy w Olsztynie odrzucił wniosek hiszpańskiej firmy FCC o wyłączenie ze sprawy sędziów z Olsztyna. Hiszpanie domagają się od miasta zapłaty blisko 322 mln złotych. Miasto miało zwlekać z zatwierdzeniem koncepcji projektowej dla całej linii tramwajowej, cofnąć projekt technologiczny zajezdni tramwajowej czy zrezygnować z części robót, w tym przejścia podziemnego.

Więcej na ten temat - kliknij!

SOBOTA, 05.03


Pożar w browarze w Braniewie [Zdjęcia i film]

W sobotę rano wybuchł pożar w braniewskim browarze. Ogień udało się opanować. — Przede wszystkim staramy się zabezpieczyć instalację amoniaku, która znajduje się w tym pomieszczeniu — mówi st. kpt. Ireneusz Ścibiorek. — Podczas działań podjęliśmy decyzję, aby przepompować część amoniaku do budynku znajdującego się obok. Obecnie instalacja amoniakalna jest bezpieczna.

Więcej na ten temat - kliknij!

Więcej informacji na temat wydarzeń z minionego weekendu znajdziesz TUTAJ.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także