Niedziela, 24 lipca 2016. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Co córka menedżera Stomilu Olsztyn robi na Stadionie Narodowym?

2016-01-17 15:11:07 (ost. akt: 2016-01-17 15:21:03)

Autor zdjęcia: ad

— Sport mam we krwi, dobrze czuję się na stadionie, zwłaszcza na trybunach — mówi Monika Borzdyńska, która od 4 stycznia jest rzecznikiem prasowym Stadionu PGE Narodowy.

— Myśli pani, że Stadion Narodowy to brzmi dumnie?
— Stadion PGE Narodowy to brzmi bardzo dumnie. Decyzję prezesa spółki PL.2012+, który zaproponował mi objęcie stanowiska rzecznika prasowego spółki jak i stadionu traktuję jako nobilitację i motywację do ciężkiej pracy, by PGE Narodowy stał się marką rozpoznawaną nie tylko w Europie, ale i na w całym świecie.

— Tak na marginesie Stadion Narodowy czy PGE Narodowy, bo zaczynam się już trochę gubić?

— Od 1 lipca ubiegłego roku Stadion Narodowy zyskał sponsora tytularnego PGE. Nasza arena zmieniła więc nazwę na PGE Narodowy. W tej chwili trwa cały proces rebrandingu związanego ze zmianą nazwy stadionu. Już niedługo na dachu naszego obiektu pojawią się dwa neony z nazwą obiektu, czyli PGE Narodowy. Neony powinny się pojawić jeszcze przez szczytem NATO, który już w lipcu odbędzie się właśnie na stadionie PGE Narodowy.

— Drogi do rzecznikowania bywają różne, ale zazwyczaj wiodą z mediów. Jak było w pani przypadku?
— To prawda. Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizowałam się w komunikacji społecznej. Od początku kariery zawodowej związana byłam głównie z dziennikarstwem. Przez trzy lata pełniłam funkcję redaktor naczelnej jednej z elbląskich gazet internetowych. Przez rok pracowałam jako rzecznik prasowy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. W lipcu 2013 roku objęłam stanowisko rzecznika prasowego prezydenta Elbląga. A teraz pełnię funkcję rzecznika prasowego spółki PL.2012+ oraz zastępcy dyrektora ds. komunikacji i promocji.
[b]
Przeczytałeś tylko 20% artykułu. Chcesz przeczytać całość?
Mam już konto Piano

Pozostała część artykułu dostępna jest dla abonentów Piano.
Pełen dostęp do tego i 44 innych serwisów internetowych w pakiecie Piano już od 9,90 zł tygodniowo.


Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB