Czwartek, 25 sierpnia 2016. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Wszystkie ozdoby zrobiłam własnoręcznie. Ty też pochwal się swoją choinką! [ZDJĘCIA]

2015-12-23 19:00:00 (ost. akt: 2015-12-23 17:01:16)

Autor zdjęcia: internauta

— W tym roku udało mi się zrobić wszystkie ozdoby choinkowe własnoręcznie! — cieszy się nasza czytelniczka i przesyła kilka zdjęć swojego świątecznego drzewka. Czekamy na zdjęcia waszych choinek!

Podczas świątecznego zamieszania zawsze zdaje nam się, że mamy za mało czasu, ale choinkę przystroić trzeba. Naszej czytelniczce udało się wygospodarować trochę czasu i przygotować ozdoby choinkowe własnoręcznie. — Wystarczy trochę filcu, kolorowych tasiemek, ususzonych owoców i głowy pełnej pomysłów, żeby wyczarować wyjątkowe, niepowtarzalne i ekologiczne ozdoby — przekonuje pani Kasia i na dowód przesyła kilka zdjęć.
Wy też możecie pochwalić się swoją choinką! Prześlijcie zdjęcia pod adres internet@gazetaolsztynska.pl lub załadujcie je bezpośrednio do naszej otwartej galerii. Instrukcja znajduje się w ramce pod zdjęciami w galerii.Ludzie na całym świecie prześcigają się z pomysłami na wyjątkową choinkę, a zdjęcia udostępniają w mediach społecznościowych. Wybraliśmy kilka najciekawszych tweetów:

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Grzechu #1889407 | 86.1.*.* 23 gru 2015 19:56

    Zacne te choinki :D

    ! - + odpowiedz na ten komentarz