Poniedziałek, 22 lipca 2019. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Choinki i sianko dla czytelników Gazety Olsztyńskiej!

2015-12-21 06:06:21 (ost. akt: 2015-12-20 20:10:43)
Zdjęcie jest jedynie ilustracją do treści

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do treści

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Choinka, pod którą leżą prezenty i sianko pod obrusem, które ma magiczną moc. W Boże Narodzenie w żadnym domu nie może ich zabraknąć. Dlatego rozdamy je naszym czytelnikom!

Dzisiaj pojawimy się z choinkami w dwóch miejscach Olsztyna. O godz. 13 na Starym Mieście przed Delikatesami Dwójka naprzeciwko Wysokiej Bramy. Żeby w prezencie otrzymać świeże drzewko, trzeba spełnić dwa warunki: zrobić w markecie zakupy za minimum 100 zł i dodatkowo kupić tam poniedziałkowe wydanie „Gazety Olsztyńskiej”.

O godz. 14 przeniesiemy się na Jaroty. Naszym czytelnikom choinki będziemy wręczali na parkingu przed Intermarche przy ul. Dorantta 20. Trzeba spełnić takie same warunki, czyli zrobić tam zakupy za minimum 100 zł i dodatkowo kupić „Gazetę Olsztyńską”. To nie wszystko, bo klienci otrzymają także drobne upominki od Intermarche.

Pachnące choinki, które trafią do naszych czytelników, pochodzą z warmińskich lasów Nadleśnictwa Kudypy. Uwaga, liczba choinek jest ograniczona!
A we wtorek w godz. 14-18 świąteczne upominki będą czekały w Carrefourze przy ul. Krasickiego 1B. Każdy, kto kupi tam wtorkowe wydanie Gazety i okaże paragon, za kasami otrzyma od naszej hostessy świąteczne sianko pod wigilijny obrus. Dodatkowo Carrefour przygotował dla swoich klientów słodkie niespodzianki, które będą rozdawane razem z siankiem.

mp
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także