Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

KARIERA W GRUPIE WM - DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY!

2015-12-10 09:06:48 (ost. akt: 2015-12-17 09:08:31)

Dzięki prężnemu i aktywnemu zespołowi profesjonalistów, GRUPA WM, wydawca m.in. "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego", lokalnych tygodników i ponad 170 serwisów internetowych, zdobył pozycję lidera informacji w woj. warmińsko-mazurskim. Nie spoczywamy na laurach - rozwijamy się!

Potrafisz sprzedawać? Wśród klientów czujesz się jak ryba w wodzie? Pra2wdopodobnie szukamy właśnie Ciebie! >> Kliknij po szczegóły


Najważniejszym elementem każdej organizacji są ludzie. Dlatego GRUPA WM rozwijając się, poszukuje nieustannie nowych kandydatów do pracy.

Jeśli uważasz, że Twoje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie mogą wnieść nową wartość w nowoczesną Grupę Medialną, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Najlepiej, jeśli zrobisz to drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres:

kadry@gazetaolsztynska.pl

lub skorzystasz z tradycyjnej drogi, wysyłając swoje zgłoszenie na adres:

GRUPA WM Spółka z o.o.
10-364 Olsztyn,
ul. Tracka 5
z dopiskiem "CV"


Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska...:

Specjalista ds. reklamy OLSZTYN
Dziennikarz / KętrzynJeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie boisz się ciężkiej pracy i nowych wyzwań - aplikuj na wybrane stanowisko!...ale zawsze poszukujemy kandydatów na dobrych handlowców:

Jeżeli jesteś skutecznym handlowcem, potrafisz prowadzić negocjacje z klientami i chcesz mieć realny wpływ na swoje zarobki - wyślij do nas swoje CV!
W każdym przypadku prosimy, aby w dokumentach zawrzeć formułę:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA WM Spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Tracka 5, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z póź.zm.”


DOŁĄCZ DO NAS!


http://m.wm.pl/2013/05/orig/foto-150091.jpg


grafika: sxc.hu
foto: Grzegorz Czykwin
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB