Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Pomóż nam wybrać najlepszego sportowca 2015 roku! Dla każdego coś miłego

2015-12-11 10:46:53 (ost. akt: 2016-01-25 13:02:48)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Od paru lat dziesiątka najpopularniejszych sportowców Warmii i Mazur jest wybierana także dzięki sms-owym głosom i nie inaczej jest w tym roku.

Przy okazji jubileuszowej, 55. edycji naszego plebiscytu nasi czytelnicy mają możliwość wytypowania nie tylko swoich ulubionych sportowców, ale i na przykład oddania głosów na wydarzenie, piłkarza i klub czy też — i to jest absolutna nowinka — na najpopularniejszego sportowca akademickiego. Mowa o konkursach sms-owych towarzyszącym „kuponowemu” głosowaniu, a w tym roku jest ich aż siedem: na Najpopularniejszego Sportowca, Klub Roku, Sportowe Wydarzenie Roku, Sportowca bez Barier, Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Piłkarza Roku oraz na Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego. Co ważne: w każdej z tych sms-owych kategorii — ściśle powiązanych z numerem 7248 — jest z kogo (lub z czego) wybierać, więc i każdy powinien znaleźć swoich faworytów.

Żeby nie być gołosłownym: samych „wydarzeniowych” kandydatur jest aż 13, a co dopiero, jak spojrzymy na długą listę zawodniczek i zawodników (73 kandydatury) — tożsamą z listą obowiązująca w „gazetowym” głosowaniu — czy też na jeszcze dłuższą listę klubów (89). Jak przystało na popularność futbolu, najokazalej wygląda jednak konkurs na Piłkarza Roku, w którym startuje aż 93 zawodników. A wśród nich m.in. dwukrotny zdobywca statuetki i... lider obecnego głosowania Michał Mościński z Rominty Gołdap, który najwyraźniej celuje w sms-owego hat-tricka! Zresztą, w innych klasyfikacjach również prowadzą zeszłoroczni (choć, tak naprawdę, 54. Plebiscyt zamknęliśmy już w tym roku) zwycięzcy — Marcin Malewski, Bogdan Król czy Gwardia Olsztyn. A co na to kibice na przykład Agaty Boraczyńskiej (druga za Malewskim w konkursie na Sportowca Olsztyna), Piotra Moszczyńskiego (wicelider w Sportowcu bez Barier) czy też olsztyńskiego Indykpolu AZS (na razie klub numer dwa)? Ano zobaczymy; tu sytuacja może się zmienić nawet i z dnia na dzień.

Gorąco zachęcamy również do głosowania na Sportowca Akademickiego 2015 roku, w której to kategorii możemy znaleźć m.in. tak utytułowanych kandydatów, jak bojerowiec Michał Burczyński, lekkoatleci Kacper Kozłowski i Karol Zalewski czy też pływaczka Joanna Zachoszcz. Kto zostanie historycznym, bo pierwszym, zwycięzcą tego konkursu? O tym przekonamy się 6 lutego, podczas Balu Sportowca w hotelu Omega, kiedy to ogłosimy również „złotą” dziesiątkę, a także triumfatorów wszystkich innych sms-owych konkursów.
Przypomnijmy: w treść sms-a (2,46 zł) należy wpisać kod przydzielony danemu kandydatowi, a sms-y wysyłamy na numer 7248. Pełne listy kandydatur sa na stronie gazetaolsztynska.pl.

Przypomnijmy, że wyniki plebiscytu ogłosimy 6 lutego podczas Balu Sportowca w hotelu Omega. Przypominamy również, że trwają konkursy sms-owe, w których wybieramy: Najpopularniejszego Sportowca, Klub Roku, Piłkarza Roku, Sportowca Akademickiego, Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Sportowe Wydarzenie Roku oraz Sportowca bez Barier. Koszt sms-a wynosi 2,46 zł, a w jego treści należy wpisać kod przydzielony wybranemu przez nas sportowcowi (listy kandydatów wraz z kodami są na stronie gazetaolsztynska.pl). Głosy przesyłamy na numer 7248.


pes

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. J. #1906170 | 95.160.*.* 13 sty 2016 20:50

    Kto ze sportowców ma zaproszenie na bal? Dostają je wszyscy, czy np pierwsza 10?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz