środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Wielki finał Przeglądu Muzycznego za nami! Kto wygrał? [ZDJĘCIA]

2015-10-23 23:09:56 (ost. akt: 2015-10-24 11:25:08)
W piątkowy wieczór w CEiIK-u odbył się  finał Przeglądu Muzycznego „Gazety Olsztyńskiej”

W piątkowy wieczór w CEiIK-u odbył się finał Przeglądu Muzycznego „Gazety Olsztyńskiej”

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W piątek (23.10) w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych odbył się finał Przeglądu Muzycznego „Gazety Olsztyńskiej”. Cztery zespoły walczyły na scenie, nie dojechał niestety zespół z Pisza. Jury miało twardy orzech do zgryzienia!

Zmierzyły się ze sobą zespoły Divided Desires, Guzik (oba z Olsztyna), Contrast (ze Spychowa) i Legarytmy (z Olecka), wyłonione przez jury konkursu w poprzednim etapie jego trwania. Nie dojechał, niestety, zespół Voodoo Queen z Pisza. — Chcieliśmy bardzo przyjechać, ale naszemu wokaliście i zarazem basiście przydarzył się losowy wypadek w rodzinie, a we dwóch nie dalibyśmy rady — mówił Rafał Morsztyn, gitarzysta grupy. — Dziękujemy jednak za wybór do finału.

Jurorzy Marta Andrzejczyk, Kasia Staszko, Elwira Załoga-Kwas i Sławek Tychek mieli trudny wybór. Kto najlepiej zaprezentował się na żywo i zasłużył, ich zdaniem, na główną nagrodę, jaką jest możliwość nagrania singla w radiu UWM FM?


Werdykt jury opublikujemy w poniedziałkowym wydaniu „Gazety Olsztyńskiej”. Wydanie będzie dostępne również online na stronie >>> kupGazete.pl

Gdy opadł już konkursowy kurz bitewny, na scenie CEiIK-u zameldował się triumfator poprzedniej edycji Przeglądu, lubawska grupa Nomakeup, której ciepłe, rockowe dźwięki rozgrzały do czerwoności publiczność zgromadzoną w sali koncertowej.

łw

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB