Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Akcja Licytacja, czyli wielkie emocje w Aura Centrum

2015-10-20 16:10:32 (ost. akt: 2015-10-20 16:18:49)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

W minioną niedzielę (18 października) w centrum handlowym Aura Centrum odbył się wielki finał Akcji Licytacja. W ciągu ostatnich 7 tygodni, w ramach Akcji, w ręce Klientów Centrum trafiło 1 580 700 Aur. Ci, którzy uzbierali najwięcej z nich, w niedzielne popołudnie opuścili Aurę z wymarzonymi nagrodami.

24 wartościowe przedmioty takie jak zabawki, sprzęt RTV i AGD, biżuteria i przede wszystkim samochód terenowy Renegate legendarnej marki Jeep w kolorze energetycznej czerwieni. Wszystkie, w ciągu zaledwie dwóch godzin znalazły nowych, szczęśliwych właścicieli, którzy zdecydowali się przeznaczyć na nie najwięcej uzbieranych Aur. Licytację poprowadził znany i lubiany prezenter telewizyjny, Krzysztof Ibisz, który jeszcze przed jej rozpoczęciem poinformował wszystkich zebranych o zasadach udziału i w profesjonalny sposób czuwał nad przebiegiem całej zabawy. W tłumie licytujących każdy miał inną taktykę – jedni skrzętnie ukrywali zgromadzone Aury przed rywalami, inni wprost przeciwnie, dumnie eksponowali posiadany „majątek”, chcąc lekko onieśmielić przeciwników.

— 136 500 Aur, za taką kwotę pan Karol z Olsztyna wylicytował nagrodę główną w naszej zabawie, czyli samochód. Ogólna wartość Aur wydanych przez Klientów w trakcie licytacji wyniosła 337 660. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za udział w zabawie, która wzbudzała emocje i ciekawość – dzięki naszej akcji niektórzy mogli po raz pierwszy w życiu uczestniczyć w prawdziwej licytacji — mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aura Centrum, Balmain Property Management.

W trakcie trwania akcji Aury były wydawane na podstawie paragonów lub faktur za zakupy zgodne z zapisami regulaminu. Była to kolejna nowatorska promocja zakupów zrealizowana przez Aura Centrum.

Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu w Balmain Property Management dodaje: — Zależy nam na tym, aby wszystkie promocje i wydarzenia marketingowe organizowane na terenie Aury wzbudzały emocje i dawały naszym Klientom nowe doświadczenia budując jednocześnie ich lojalność i zwiększając przyjemność z robienia zakupów w naszych sklepach. Korzystając z okazji chciałbym z radością poinformować, że ubiegłoroczna loteria Aury Centrum z nagrodą główną w postaci apartamentu, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów, otrzymała główną nagrodę Polskiej Rady Centrów Handlowych. To wielki zaszczyt dla naszego zespołu i powód do dumy. Zapewniam jednocześnie, że nie zamierzamy spocząć na laurach, chcemy wciąż zaskakiwać naszych Klientów nowymi i niecodziennymi akcjami marketingowymi.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także