Wtorek, 23 lipca 2019. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Uwaga! Nowe zasady zgłaszania się do Przeglądu Muzycznego "Gazety Olsztyńskiej"

2015-09-17 17:16:28 (ost. akt: 2015-09-17 17:16:01)
Grupa Nomakeup zwyciężyła w przeglądzie w 2014 roku

Grupa Nomakeup zwyciężyła w przeglądzie w 2014 roku

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Czekamy na zgłoszenia wszystkich muzyków, którzy chcieliby wziąć udział w Przeglądzie Muzycznym „Gazety Olsztyńskiej” 2015. Chcecie dotrzeć do szerszej publiczności? Nasz przegląd jest dla was. Z powodu kłopotów technicznych z formularzem, teraz zgłaszacie się wyłącznie poprzez e-mail.

Szanowni muzycy — zapraszamy do udziału w Przeglądzie Muzycznym ,,Gazety Olsztyńskiej'' 2015. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 4 października tylko pod adres: przegląd@gazetaolsztynska.pl. Uwaga, ze względu na usterkę formularza, prosimy o ponowne przesłanie zgłoszeń wszystkich, którzy wysyłali je już przez formularz.

Przypominamy, piszcie wyłącznie na adres: przegląd@gazetaolsztynska.pl. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę wykonawcy, dane kontaktowe oraz dwa utwory w formacie mp3.

Nadesłane utwory zostaną przedstawione do oceny jury, a ono wybierze piątkę wykonawców, którzy 23 października zmierzą się ze sobą w finale przeglądu na profesjonalnej scenie Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, które jest naszym partnerem.

Do przeglądu mogą się zgłosić wykonawcy, którzy przysłali swoje utwory w ubiegłym roku, ale nie dostali się do finału imprezy, doświadczeni muzycy, soliści, grupy grające covery... Słowem — każdy, kto połknął muzycznego bakcyla.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także