Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Dziś wielki finał V edycji Gazetowego Klubu Dawców Krwi

2015-09-02 08:35:16 (ost. akt: 2015-09-02 08:41:14)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W środę (2.09) o godz. 9 w RCKiK w Olsztynie odbędzie się finał 5. edycji Gazetowego Klubu Dawców Krwi. To ostatnia okazja, aby oddać krew jako nasz klubowicz!

Jeśli chcesz oddać krew jako klubowicz piątej edycji Gazetowego Klubu Dawców Krwi, a dodatkowo w towarzystwie naszych ambasadorów, to już ostatnia szansa! Już dziś do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie zawitają artyści z Teatrzyku Piosenki Satyrycznej Czyści jak Łza, aby dać się ukłuć podczas wielkiego finału naszej akcji. Będzie wesoło, energetycznie, a przede wszystkim „krwiście”!

— Serdecznie zapraszamy do wspólnego oddawania krwi! Każdy może liczyć na autografy, wspólne zdjęcia, a może nawet mały prezent — zachęca Jaromir Wroniszewski, gitarzysta i wokalista kabaretu. Dziś po raz pierwszy spróbuje dać się ukłuć. — Musze przyznać, że nigdy nie było jeszcze do tego okazji, ale chętnie sprawdzę się jako honorowy krwiodawca — mówi Wroniszewski. I podkreśla, że jeśli ktoś obawia się tej szlachetnej formy pomocy, to warto oddać krew właśnie z nim, bo... — ...też mam trochę obaw — stwierdza. — Ale dla tej sprawy warto się przełamać.

Większość grupy Czyści jak Łza, podobnie jak Jaromir Wroniszewski, jeszcze nigdy nie oddawała krwi. — Po raz pierwszy spróbuję honorowo oddać krew — twierdzi Marek Markiewicz, wokalista i flecista. — To ważne i potrzebne działanie. Każdy, kto jest zdrowy i ma taką możliwość, powinien choć raz spróbować oddać krew — podkreśla.

To już ostatni dzień naszej akcji i ostatnia szansa, aby zostać klubowiczem! Wystarczy zgłosić się do centrum krwiodawstwa w Olsztynie, oddać krew i zgodzić się na zdjęcie, które opublikujemy w „Gazecie Olsztyńskiej”.

ez
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB