Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Plaża miejska, słońce i... "Gazeta Olsztyńska" na wyciągnięcie ręki [ZDJĘCIA]

2015-08-12 19:44:01 (ost. akt: 2015-08-12 20:06:27)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Plaża, słońce i gazeta - to wymarzony scenariusz na letni dzień. Zwłaszcza, jeśli prasę mamy pod ręką. Nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie "Gazetę Olsztyńską" można otrzymać nie wstając z plażowego ręcznika.

Aleksandra Tymińska na plażę przyszła z kilkumiesięcznym synkiem, Arturem. Przyznaje, że widok hostess sprzedających "Gazetę Olsztyńską" bardzo mile ją zaskoczył. — Wyjście z takim małym szkrabem to cała wyprawa. Nie wzięłam ze sobą nic do czytania. A tu proszę! Podano mi gazetę do ręki! — śmieje się pani Ola i dodaje, że "Gazetę Olsztyńską" czyta od jedenastu lat. — Mieszkam w Olsztynie i nie wyobrażam sobie nie wiedzieć, co się dzieje w moim mieście. Interesują mnie bieżące sprawy dotyczące miasta, aktualności. W zasadzie nie wiem, czy jest jakieś lepsze źródło wiadomości dotyczące Olsztyna?

Kto najczęściej sięga po "Gazetę Olsztyńską" na plaży? — Nie tylko miejscowi, ale też przyjezdni — mówi Patrycja Sidorczuk, jedna z naszych hostess. — Turyści chcą wiedzieć jak najwięcej o mieście, w którym odpoczywają. Spotykamy ludzi z pobliskich miejscowości, ale też z południa Polski. Ostatnio naszymi czytelnikami zostali niemieccy emeryci, którzy odpoczywają na plaży.

at
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także