Polska wygrywa z Gruzją 4:0! Hat-trick Lewandowskiego! Zobacz naszą relację!

2015-06-13 17:00:24(ost. akt: 2015-06-14 02:02:09)

Autor zdjęcia: ad

Za nami kolejne sportowe emocje! Reprezentacja Polski w piłce nożnej wygrała dzisiaj w Warszawie z reprezentacją Gruzji w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. Gole w meczu zdobyli: 62' Arkadiusz Milik i 88', 91', 93' Robert Lewandowski!
Było to drugie spotkanie obu drużyn w tych eliminacjach. Poprzednie, w Tbilisi, wygrała reprezentacja Polski 0:4. Bramki w tamtym spotkaniu zdobyli: Kamil Glik w 51 minucie, Grzegorz Krychowiak w 71, Sebastian Mila w 73 i Arkadiusz Milik w 92.

Bilans spotkań obu drużyn był korzystny dla reprezentacji Polski, która w czterech meczach wygrała trzy i jeden przegrała, strzelając ogółem 9 bramek i tracąc 4. Teraz do tego wyniku należy doliczyć kolejną wygraną.

Tym razem w Warszawie padł podobny wynik - 4:0. Gole w meczu zdobyli Arkadiusz Milik w 62 minucie i 88, 91 oraz w 93 minucie Robert Lewandowski!

Zapraszamy do naszej relacji NA ŻYWO ze spotkania!

GRUPA D
• 6. kolejka (wszystkie mecze w sobotę): Polska — Gruzja (4:0), Irlandia — Szkocja (1:1), Gibraltar — Niemcy (0:7).

• 13 cze 2015 20:17
    POLSKA - GRUZJA 4:0. Dziękujemy Państwu, że byliście Państwo z nami! Co za mecz, co za emocje! Dziękujemy!

• 13 cze 2015 18:01
    Piłka dla Gruzji! Zaczynamy! Powyżej na niebiesko widoczny jest aktualny wynik meczu. Poniżej niego znajdziecie Państwo link do naszej relacji.

LINK DO RELACJI
  • 13 cze 2015 17:57
    Hymny obu drużyn! Jako pierwszy - Gruzji. Potem Polski!

• 13 cze 2015 17:53
    Czekamy na wyjście obu reprezentacji na boisko! Emocje sięgają zenitu. Cały stadion skanduje: POLSKA! POLSKA!

Za trzy minuty prezentacja zawodników i hymny obu drużyn.

• 13 cze 2015 17:48
  • 13 cze 2015 17:47
    Głównym sędzią meczu jest Aleksei Kulbakov (BLR)

Liniowymi: Vitali Malyutin (BLR) i Oleg Maslyanko (BLR)

• 13 cze 2015 17:41
    Jeszcze 5 minut do końca treningu. Przypominamy, że start meczu o godzinie 18. Powyżej na niebiesko widoczny jest aktualny wynik meczu. Poniżej niego znajdziecie Państwo link do naszej relacji.
  • 13 cze 2015 17:24
    Obie drużyny wyszły na przedmeczowy trening.

• 13 cze 2015 17:22