Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Rekord na Warmii i Mazurach! Ponad milion trzysta osób odwiedziło nasze strony

2015-06-01 19:50:00 (ost. akt: 2015-06-02 15:53:12)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Lepszego prezentu na Dzień Dziecka nie mogliśmy sobie wymarzyć. Tuż po północy 1 czerwca przekroczyliśmy magiczny próg. W maju strony internetowe grupy medialnej "Gazety Olsztyńskiej" i WM.pl odwiedziło ponad 1 300 000 unikalnych użytkowników*. Dziękujemy!



Gdyby porównać naszych unikalnych użytkowników do ludzi łapiących się za ręce, to stworzyliby łańcuch o długości blisko 2 700 kilometrów. Ostatni z nich swobodnie mógłby postawić stopę na przedmieściach Jerozolimy.

Mamy blisko 200 portali, codziennie publikujemy ok. 250 artykułów, docieramy do każdego powiatu i gminy w województwie warmińsko-mazurskim. Jedna piąta użytkowników wyświetla nasze artykuły na urządzeniach mobilnych, a 7 tysięcy z nich wykorzystuje do tego naszą dedykowaną aplikację.

Dziękujemy, że jesteście z nami! :)
Więcej szczegółów o naszej pracy i opinie czytelników na temat naszych stron znajdziecie we wtorkowym wydaniu "Gazety Olsztyńskiej". Polecamy! Wydanie będzie dostępnie również na stronie KupGazete.pl!





Unikalny użytkownik – termin określający liczbę pojedynczych numerów komputerów IP, albo też najczęściej liczbę pojedynczych programów cookie identyfikujących użytkownika korzystającego z danego serwisu internetowego.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także