Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

W piątek widowiskowe losowanie, później już tylko wielkie granie!

2015-05-28 07:00:00 (ost. akt: 2015-05-28 11:36:13)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W piątek odbędzie się losowanie grup V Turnieju Dzikich Drużyn. Całą uroczystość będziemy mogli zobaczyć na żywo. Drużyny wylosujemy z cennego dla szkoły pucharu.

Do naszego jubileuszowego V Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” został już tylko nieco ponad tydzień. Jutrzejsze losowanie poszczególnych grup będzie jedynie przedsmakiem tego, co czeka nas w pierwszą sobotę czerwca na boiskach w Kortowie. Zapewniamy jednak, że losowanie odbędzie się z prawdziwym przytupem. I to dosłownie.

Uroczystość rozpocznie się jutro o godz. 16 w holu budynku Gimnazjum nr 3 i XI LO. Na telebimie pojawią się slajdy dotyczące zawodów i poszczególne grupy turnieju. Całe wydarzenie zarejestruje natomiast kamera. — Turniej z pewnością będzie widowiskowy, więc widowiskowe musi być także losowanie zespołów — stwierdza Janusz Rączkiewicz, dyrektor Gimnazjum nr 3 i XI LO.

Zapowiada się więc gorąca przedturniejowa atmosfera. Dlatego zapraszamy kapitanów i opiekunów zespołów oraz piłkarzy do uczestnictwa w losowaniu, bowiem warto poznać swoich przyszłych boiskowych rywali. Ci, którzy z różnych przyczyn nie będą jednak mogli w nim uczestniczyć, po raz pierwszy w historii będą mogli obejrzeć uroczystość na żywo. Transmisja będzie dostępna na naszej stronie i na stronie Gimnazjum nr 3 i XI LO (sempr.edu.pl, zakładka Telewizja).

Drużyny do poszczególnych grup wylosuje Ewa Bartnikowska, redaktor naczelna „Gazety Olsztyńskiej”. To jednak nie wszystko. Jutro nasze dzikie drużyny wylosujemy z cennego dla społeczności szkolnej pucharu „Przeglądu Sportowego”.

mp

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także