Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Turniej Dzikich Drużyn. Ostatnie wolne miejsca!

2015-05-04 09:47:56 (ost. akt: 2015-05-11 11:11:54)

Autor zdjęcia: Zbyszek Woźniak

Do Turnieju Dzikich Drużyn został nieco ponad miesiąc. Trzy z czterech kategorii już mają pełną obsadę, w ostatniej zostało tylko siedem miejsc. Prosimy jednak pamiętać o zgłoszeniach na listę rezerwową. Dzięki temu rozwiązaniu do turnieju dostała się Lipa Olsztyn.

Rusza ostatni tydzień zapisów do naszego Turnieju Dzikich Drużyn. Chętne drużyny mogą zgłaszać się tylko do niedzieli. Jedyne wolne miejsca pozostały w kategorii rocznik 2001 i młodsi, w której wystąpią dwie drużyny Energetyków Olsztyn, ubiegłorocznych triumfatorów kategorii rocznik 2003 i młodsi.

— Mimo że wystawiamy dwa zespoły, szanse w tym roku będą trochę mniejsze niż w ubiegłym, bo nasze drużyny to tak naprawdę rocznik 2003, więc będziemy te dwa lata młodsi od reszty ekip — mówi opiekun drużyny Bogdan Michalewski. — W tym wieku nawet rok robi różnicę. Ci nieco starsi chłopcy są wyżsi, silniejsi i szybsi, ale będziemy walczyć. Mamy nadzieję podtrzymać passę z tamtego roku.

Pan Bogdan zachęca do udziału w Turnieju. — Naprawdę warto tu grać — mówi. — Spotykają się tu drużyny podwórkowe, szkolne i chłopcy, którzy znają już smak gry ligowej. Dla tych pierwszych to okazja do pokazania się, dla tych drugich to świetna odskocznia od sportowej codzienności.

Pozostałe trzy kategorie wiekowe: 2004 i młodsi, 1996 i młodsi oraz open mają pełną obsadę, ale to nie znaczy, że nie można się do nich zgłaszać. Dla spóźnialskich utworzyliśmy listę rezerwową. Gdy któryś z zapisanych zespołów zrezygnuje z udziału, kolejna drużyna z listy wskakuje na jego miejsce. Tym sposobem do turnieju dostała się Lipa Olsztyn, która wystąpi w kategorii 1996 i młodsi. — Nie zdążyliśmy zebrać składu na czas — mówi Piotr Krzyżanowski, kapitan zespołu. — Zanim się obejrzeliśmy, lista była pełna. Ale zgłosiliśmy się na listę rezerwową i opłaciło się.
Lipa nie zamierza odstawiać na boisku lipy. — Dwa lata temu zajęliśmy drugie miejsce, więc teraz chcielibyśmy go wygrać — mówi Piotr Krzyżanowski.

Łukasz Wieliczko

Zgłoszenia do rozgrywek należy przysyłać na adres turniej@gazetaolsztynska.pl, w treści wpisując nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Bez tego żadne zgłoszenie nie będzie ważne!
>>> Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli macie pytania, piszcie do nas na turniejowy e-mail. Kolejnych szczegółów szukajcie w Gazecie, na stronie internetowej oraz na facebookowym fanpage'u (Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Abilio #1728438 | 46.28.*.* 4 maj 2015 18:12

    My name is Abilio Matos and I am a student of Language and Communication at the Universidade Atlantica, Oeiras, Portugal. Right now I am preparing my B.A. thesis and due to this fact I kindly ask for your help. In my thesis I want to check some traits of communication in social media. I would like to find out how people perceive posts on popular social media platforms like Facebook and others. If you have a spare 5 minutes I would appreciate your response. It's completely anonymous too. So if you are interested please follow the link below: http://goo.gl/M31YMQ Thanks.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Katechetka #1728130 | 88.156.*.* 4 maj 2015 11:01

    Bimber, denaturat, sznaps, piwosze - przyszłością narodu :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz