Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Napisz „chceinternet.pl!” i zrób zdjęcie! Do wygrania nagrody!

2015-04-16 10:00:00 (ost. akt: 2015-05-19 21:00:03)

Autor zdjęcia: chceinternet.pl

Weź udział w naszym konkursie! Wystarczy na nasz adres e-mailowy przysłać zdjęcie z dopiskiem chceinternet.pl. Jakie? To zależy tylko i wyłącznie od waszej kreatywności.

Uwaga, przedłużamy konkurs. Zgłoszenia przyjmujemy do 12.06 do godz. 23:59, głosowanie trwa do 15.06 do godz. 23:59. Zapraszamy do zabawy!

.........................................................

Popierasz rozwój internetu szerokopasmowego na Warmii i Mazurach? Weź udział w naszym konkursie! Zasady są proste. Wystarczy do wysłać na adres: plebiscyty@gazetaolsztynska.pl zdjęcie (o wielkości nieprzekraczającej 5 MB) z napisem chceinternet.pl. Wpiszcie też swoje imię i nazwisko oraz że akceptujecie regulamin konkursu. Tylko tyle. A co ma być na zdjęciu oprócz napisu? To zależy tylko i wyłącznie od waszej kreatywności, którą w głosowaniu sms-owym ocenią nasi czytelnicy. Liczy się pomysł, napis może być nawet na zwykłej kartce, ale umieszczony w taki sposób, by zwracał uwagę i był czytelny.

Równolegle z konkursem zdjęciowym przeprowadzany będzie drugi konkurs, polegający na wypełnianiu ankiet. Będą one dostępne na naszej stronie plebiscyty.wm.pl, a także w Gazecie Olsztyńskiej i w tygodniku od 24 kwietnia. Wypełnione ankiety trzeba będzie wysłać do nas e-mailowo lub w sposób tradycyjny. W obu konkursach na laureatów czekają atrakcyjne nagrody - znajdziesz je w Regulminie .

Jak głosować?
Wyślij sms o treści go.chce.x, gdzie x oznacza numer zdjęcia w galerii pod numer 7248. Koszt każdej wiadomości sms to 2,46 zł z VAT. Sms’y nadesłane po upływie terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów.


Portal chceinternet.pl powstał z myślą o mieszkańcach nieposiadających interentu lub posiadających sieć o słabej przepustowości. Można tam zgłaszać zapotrzebowanie na szybką sieć w swoim miejscu zamieszkania. Wystarczy oznaczyć się na mapce.
— Wskazanie danej lokalizacji na stronie chceinternet. pl stanowi zgłoszenie zapotrzebowania na sieć szybkiego internetu — mówi Sylwia Jaskulska, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. — Dla operatorów telekomunikacyjnych będzie to sygnał zachęcający do budowy tzw. sieci ostatniej mili w tym obszarze.
Portal świetnie spełni swoją rolę, jeśli mieszkańcy zaangażują siebie, swoje rodziny i oznaczą swoją miejscowość. Czym jest owa ostatnia mila? To nic innego, jak przyłącze szybkiego internetu prosto do naszych domów. Każdy, komu zależy na dostępie do szybkiego internetu i chciałby przyspieszyć budowę infrastruktury szybkiego internetu na Warmii i Mazurach, może wesprzeć projekt, oznaczając się na stronie. Im więcej osób zgłosi swoje zapotrzebowanie, tym internetowa mapa ,,potrzeb“ dostępu do sieci szybkiego internetu będzie dokładniejsza. A zgłoszeń przybywa z każdym dniem.
– Mamy już ich 747 – informuje nas Sylwia Jaskulska. — Pamiętajmy, że osoby, które nie posiadają internetu, również mogą przyłączyć się do akcji i oznaczyć się, korzystając z dostępu do sieci w bibliotekach gminnych i miejskich.
Każdy z nas może pomóc w osiągnięciu celów projektu.
— To jest okres, kiedy mieszkańcy województwa mogą wskazać operatorom telekomunikacyjnym miejsce do
podjęcia inwestycji związanej z budową sieci „ostatniej mili” — tłumaczy Sylwia Jaskulska. — Zachęcam wszystkich bardzo gorąco do oznaczania się na stronie chceinternet.pl.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także