Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Oto świąteczne metamorfozy naszych finalistek!

2014-12-19 09:12:15 (ost. akt: 2014-12-19 18:17:28)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Ten dzień finalistki naszego konkursu zapamiętają na długo. Zabiegi upiększające, wykonane przez zespół specjalistek z Salonów Wella Design w Kętrzynie przy ul. Sikorskiego 25 i w Ełku przy placu Miejskim 1 odmieniły panie nie do poznania.

Przypomnijmy, spośród nadesłanych 56 zgłoszeń nasi czytelnicy głosując poprzez sms-y, wybrali pięć pań, które miały przejść świąteczną metamorfozę. Zwyciężczyniami okazały się: Monika Kaszuba (Ryn), Aleksandra Gacka (Pieniężno), Joanna Chołod (Olecko), Jolanta Zarębska (Świętajno) oraz Ewa Dąbkowska (Ełk). Panie zostały zaproszone na serię zabiegów upiększających, takich jak stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs, profesjonalny makijaż, trychologiczne badanie włosów, dermabrazja skóry głowy, dobranie fryzury oraz koloryzacja farbami Wella Professionals.

Finalistki zostały serdecznie przyjęte przez personel salonów, ugoszczone kawą i ciastem, następnie oddały się w ręce fryzjerek, kosmetyczek i wizażystek. Zapytaliśmy panią Aleksandrę Gacką o powód zgłoszenia się do konkursu.
— Wysłałam swoje zdjęcie, ponieważ już od dawna marzyłam o zmianie wizerunku — powiedziała. — Dość często korzystam z usług fryzjera i kosmetyczki, ale dotychczas nie odważyłam się na większe zmiany. Aż do dziś. Mój makijaż zawsze był delikatny, a dziś zaskoczyło mnie to, że
tak dobrze wygląda mocno podkreślone oko. Czuję się świetnie, jestem zadowolona, zarówno ze swojego wyglądu, jak i profesjonalnej obsługi w Salonie Wella Design.


Kolejna z uczestniczek bardzo odważnie podeszła do zmiany swojego wizerunku. Monika Kaszuba zdecydowała się na dekoloryzację i zupełną zmianę koloru włosów. Jak się okazało, kolor intensywnej miedzi na włosach i dość mocny makijaż doskonale skomponowały się z jej urodą.
— Zgłoszenie do konkursu było niespodzianką od mojego chłopaka. To on wysłał moje zdjęcie i okazało się, że zostałam zakwalifikowana — opowiadała pani Monika. — Jestem bardzo zadowolona z efektu, mam wrażenie, że jestem całkiem inną osobą. Najbardziej podoba mi się moja nowa
fryzura i świetny makijaż.

Efekty świątecznej metamorfozy były imponujące. Uczestniczki zadowolone, a personel dumny ze swoje go dzieła. Na zakończenie finalistkom wręczono zestawy upominkowe marki Wella Professionals do pielęgnacji włosów. Takie same zestawy otrzymały trzy osoby wyłonione spośród uczestników głosowania sms.
Dorota WróblewiczPolub nas na Facebooku:

Zobacz także