Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Przewodnik po nowej stronie Gazety Olsztyńskiej

2014-10-03 11:52:01 (ost. akt: 2014-10-06 12:47:33)

Szybsza, wygodniejsza i bardziej dopasowana. Tak w skrócie można opisać nową odsłonę strony Gazety Olsztyńskiej. Zapraszamy do krótkiego przewodnika po nowej stronie.

Nasza nowa strona główna składa się z pięciu podstawowych obszarów: informacji głównych, wiadomości sportowych i regionalnych, działu reporter, serwisów tematycznych i ogłoszeń.

Aby strona ładowała się szybciej, każdy z elementów doładowuje się oddzielnie, właśnie wtedy, gdy chce tego czytelnik. Specjalny skrypt wykrywa, w jakim miejscu strony się znajdujemy i w trakcie przeglądania ściąga nam kolejny element. Dzięki temu najważniejsze informacje ładują się szybciej, nawet na urządzeniach mobilnych; wystarczy przesunąć stronę w dół.


W pierwszej części strony znajdują się najświeższe i najważniejsze informacje z całego województwa. By zobaczyć resztę informacji wystarczy kliknąć w odnośnik "więcej".


Poniżej głównego bloku informacyjnego znalazł się obszar na informacje z waszego miasta, które możecie wybrać z rozwijanego menu. Tuż za informacjami znalazła się nowa wersja kalendarza imprez, z najnowszymi imprezami.


Zaraz za blokiem z najważniejszymi informacjami z Warmii i Mazur znajdują się informacje sportowe oraz regionalne. Następnie znajdziecie informacje naszych Dziennikarzy Obywatelskich oraz ekskluzywny blok z reportażami.W dalszej części nowej strony umieściliśmy blok poświęcony ciekawym miejscom Warmii i Mazur oraz informacjom z serwisów tematycznych, poniżej których znalazł się dział z ogłoszeniami.


Wraz z nowym układem zmieni się tez układ naszych podstron.

Zachęcamy do odkrywania naszej strony!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także