Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Szukamy Jesiennego Brzdąca! Ostatnia szansa na głosy

2014-09-15 10:37:34 (ost. akt: 2014-10-29 15:42:41)

Zakończyliśmy już przyjmowanie zdjęć, przyszedł czas na głosowanie! Który z maluchów zostanie laureatem naszego plebiscytu? Okaże się wkrótce

Są wśród liści, z parasolką, z uśmiechem na twarzy. To dzieci zgłoszone do naszej zabawy. Szukamy Jesiennego brzdąca. Który maluch zostanie laureatem naszego plebiscytu? Wszystko zależy od naszych czytelników. Głosowanie odbywa się za pomocą sms’ów i potrwa do 29 października do godziny 23.59. A jest o co walczyć. Nagrodę dla zwycięzcy plebiscytu ufunduje sponsor Okay - hurtownia zabawek. Hurtownia OKAY sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 36B, Olsztyn. Czeka też zestaw 5 książek ufundowanych przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. To specjalne jubileuszowe wydania z okazji dwudziestych urodzin "najokropniejszego" chłopca na świecie - Koszmarnego Karolka.Ranking nie będzie już widoczny na stronie.

Nagrodę dla Brzdąca Jesieni, czyli zwycięzcy plebiscytu ufunduje sponsor Okay - hurtownia zabawek.

Hurtownia OKAY sp. z o.o.
Ul. Kołobrzeska 36B, Olsztyn, Polska
Zapraszamy od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, sobota 9-14.

Kontakt:
okay@okay.net.pl
Telefon: (89) 533-36-00

Dla zwycięzcy mamy też zestaw 5 książek dla dzieci, ufundowanych przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. To specjalne jubileuszowe wydania z okazji dwudziestych urodzin "najokropniejszego" chłopca na świecie. W każdym tomie czekają na Was koszmarne wybryki, złowrogie pomysły, odjazdowe ciekawostki oraz ulubione kawały Koszmarnego Karolka.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także