Wtorek, 18 lutego 2020. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Nomakeup zwyciężył w Przeglądzie Muzycznym "Gazety Olsztyńskiej"

2014-09-01 15:13:50 (ost. akt: 2014-09-01 13:26:51)
Największe wrażenie na jury zrobił zespół Nomakeup

Największe wrażenie na jury zrobił zespół Nomakeup

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Przegląd Muzyczny "Gazety Olsztyńskiej" pokazał jak na dłoni, że w naszym regionie nie brakuje utalentowanych zespołów i wokalistów. Największe wrażenie na jury zrobił energetyczny zespół Nomakeup.

W sobotę (30 sierpnia) na osiedlu Generałów rozbrzmiewały przeróżne rytmy. Nie brakowało brzmień rockowych, popowych czy nawet soulowych. Na scenie zaprezentowali się Julia Chuchrowska, Mirek Deredas, The Second Chance, Soul’s Sound, Ejtobangla, Karolina Balle, We Will Never Be Famous i Nomakeup.

Konkursowe jury obradujące w składzie: Katarzyna Staszko (przewodnicząca), Marta Andrzejczyk, Elwira Załoga-Kwas i Sławomir Tychek nie miało łatwego zadania. — Wykonawcy prezentowali wysoki poziom, dlatego wybór nie był łatwy — mówiła tuż przed ogłoszeniem wyników Katarzyna Staszko, na co dzień wokalista zespołu The Lollipops.

Największe wrażenie na członkach jury wywarła grupa Nomakeup. Wokalistką zespołu, który przyjechał do nas z Lubawy, jest Anita Perużyńska. — Kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. Nawet spakowaliśmy od razu sprzęt, bo nie sądziliśmy, że akurat my zagramy na koniec jako zwycięzcy. Gramy razem od dwóch lat i jesteśmy dowodem na to, że nasza Lubawa nie jest umarłym, pod względem muzycznym, miastem. Pojawia się u nas coraz więcej kapeli i solistów — mówi "Gazecie Olsztyńskiej" wokalistka, która jest studentką pierwszego roku… pielęgniarstwa, ale jak dodaje: — Nie wiem, czy jest to moja droga. Być może poświęcę się muzyce? Po sobotnim koncercie jesteśmy przekonani, że muzyczna droga na pewno będzie najwłaściwsza.


Drugie miejsce w przeglądzie zajął zespół Ejtobangla

, trzecie — grupa Soul's Sound. Wyróżniona została również Julia Chuchrowska. Wszyscy laureaci i wyróżnieni otrzymają dyplomy w formie okładki "Gazety Olsztyńskiej" ze zdjęciami z sobotniego przeglądu. Taki dyplom oznacza jednocześnie, że na rok obejmujemy laureatów patronatem. Ponadto trzy pierwsze zespoły w nagrodę wystąpią jako support przed jedną z gwiazd w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant, będą mogli wybrać, przed kim i kiedy chcą wystąpić.

Największą pulę nagród otrzyma Nomakeup: oprócz koncertu przed gwiazdą otrzymują nagranie w profesjonalnym studio UWM, całoroczną pełną opiekę medialną oraz promocję we wszystkich mediach Grupy Medialnej "Gazety Olsztyńskiej". Do dyspozycji oprócz "Gazety Olsztyńskiej" są także należące do naszej Grupy tygodniki, także na terenie województwa mazowieckiego, ponadto gazety bezpłatne oraz serwisy internetowe, których łącznie mamy ponad 130), profesjonalną sesję zdjęciową (zdjęcia zostaną udostępnione zespołowi do dowolnego wykorzystania). A co do tego, że Nomakeup wykorzysta szansę nie mamy wątpliwości, koncert finałowy był znakomity!

Zobacz, jak finaliści przeglądu zaprezentowali się na scenie "Gazety Olsztyńskiej".Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ROKI #1479140 | 83.9.*.* 7 wrz 2014 16:25

  W tak subtelnym cialku, TAAKI GLOS! no,no!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. larysa #1479136 | 83.9.*.* 7 wrz 2014 16:20

  PROFESJONALIZM!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. kk #1476093 | 178.167.*.* 3 wrz 2014 18:25

  Swietni sa i tyle;-)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. jj #1474858 | 80.50.*.* 2 wrz 2014 09:40

  Po wyglądzie Kaśki Staszko wiadomo czemu wygrał zespół NO MAKE UP :D

  ! - + odpowiedz na ten komentarz