Wtorek, 30 sierpnia 2016. Imieniny Benona, Jowity, Szczęsnego

Szkolenie nowych latarników w Olsztynie

2014-08-11 12:40:26 (ost. akt: 2014-08-11 14:28:42)
I Ty możesz zostać Latarnikiem Polski Cyfrowej.

I Ty możesz zostać Latarnikiem Polski Cyfrowej.

Autor zdjęcia: Stowarzyszenie "Miasta w Internecie"

Ruszyły już zapisy na szkolenia nowych Latarników Polski Cyfrowej. Spotkanie w Olsztynie już 20-21 sierpnia. Nie zapomnijcie się zarejestrować!

Ruszyły już zapisy i pojawił się także harmonogram szkoleń nowych Latarników Polski Cyfrowej. W naszym regionie, spotkanie odbędzie się 20 i 21 sierpnia w Olsztynie. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się za pomocą specjalnej aplikacji, która pozwoli wybrać najdogodniejsze miejsce na odbycie szkolenia. Przy logowaniu należy użyć swojego adres email (login), natomiast hasłem jest kod pocztowy kandydata.

Kandydat na Latarnika Polski Cyfrowej może wziąć udział w dowolnie wybranym szkoleniu, niezależnie od miejsca z którego pochodzi, ale sam pokrywa koszty związane z dojazdem do wybranej lokalizacji.

Organizatorzy pokrywają koszty:
- zakwaterowania
- wyżywienia
- udziału w spotkaniu
- materiałów szkoleniowych


Organizatorzy proszą by nie zwlekać ze zapisami na szkolenia, bo ilość miejsc i czas ich organizacji są ograniczone. W razie pytań, można kontaktować się drogą mailową: rekrutacja@mwi.pl lub telefonicznie: 512 289 866.

Więcej informacji o samym projekcie znajdziecie na: Latarnicy.pl

Źródło: Latarnicy.pl

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB