Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Kolejna porcja kosmetyków dla Was!

2014-04-11 11:00:00 (ost. akt: 2014-04-15 19:01:53)

Drogie panie, mamy dla Was niespodziankę - 2 zestawy kosmetyków Joanna Naturia. A w każdym szampon, maseczka, peeling, masło i balsam.

Czas zadbać o włosy! Kompozycja miodu i cytryny od dawna znana jest ze swoich właściwości pielęgnacyjnych. To doskonałe zestawienie dla włosów suchych i zniszczonych, a także farbowanych. Miód to źródło witamin A, C i PP oraz cennych soli mineralnych odżywiających włosy. Cytryna – oprócz pokaźnej dawki witaminy C – zawiera także witaminy A, E i z grupy B. Po takim zastrzyku witamin, włosy stają się odżywione, lśniące i gładkie.

Coś na przemęczoną skórę po zimie? Ale oczywiście! Truskawki to również wiosenna witaminowa bomba. Te soczyste, czerwone owoce to zdrowy koktajl witamin A, C, E i z grupy B. Kosmetyki z zawartością truskawkowego ekstraktu działają na skórę nie tylko głęboko oczyszczająco, ale również odżywczo. Truskawka doskonale zamyka pory skórne, i zostawia ciało gładkie i pachnące. Wiosenny zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych Joanna Naturia, czyli szampon i maseczka nawilżająca z ekstraktami z miodu i cytryny oraz peeling myjący, masło i balsam do ciała z dodatkiem truskawki, odżywi skórę i włosy, które czekają na taką dawkę witamin!

Kosmetyki Joanna Naturia mogą być Wasze! Mamy dla Was 2 takie zestawy!
Wystarczy wysłać nam sms-a, w którym napiszecie, dlaczego warto stosować dobre kosmetyki. Sms-y o treści go.kosm.x, gdzie w miejsce x należy wpisać uzasadnienie przysyłajcie do 15 kwietnia do godz. 23.59 pod numer 73601. Koszt jednego sms-a to 3,69 zł z VAT. Autorzy dwóch najciekawszych otrzymają po zestawie kosmetyków.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także