Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Rozdamy 1000 prezentów i 1000 uśmiechów

2013-12-06 12:19:25 (ost. akt: 2013-12-10 12:37:44)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Grudzień to magiczny miesiąc. Dzieciaki piszą listy do św. Mikołaja i proszą o wymarzone prezenty pod choinkę. Jednak nie wszystkie maluchy będą mogły w tym roku poczuć świąteczną atmosferę. O najbardziej potrzebujących od kilkunastu lat pamięta "Gazeta Olsztyńska".

Tysiąc Gwiazdkowych Prezentów to coroczna charytatywna świąteczna akcja "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego". Od kilkunastu lat przygotowujemy dla maluchów z mniej zamożnych rodzin słodkie prezenty. A przez to na twarzach setek dzieci malują się uśmiechy. I tak też będzie w tym roku, bo święta Bożego Narodzenia muszą być pełne uśmiechów! W tym roku sponsorem akcji jest firma Retail Provider.

W tym roku gwiazdkowymi prezentami po raz kolejny obdarujemy podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" i ich rodzeństwo z Olsztyna i okolic. Paczki od Retail Provider otrzymają również dzieci z Olsztyna i powiatu.

Maluchy, których obdarujemy pomogą nam wybrać ośrodki pomocy społecznej, m.in. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie.
— Bardzo się cieszymy, że w tym roku nasi podopieczni otrzymają od "Gazety Olsztyńskiej" słodkie upominki — mówi Elżbieta Bronakowska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie. I dodaje: — Dla większości z tych dzieci marzeniem jest nawet tabliczka czekolady.

Worek z gwiazdkowymi podarunkami w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia osobiście wręczy nasz redakcyjny święty Mikołaj.

mp

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także