Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Unijne miliony na rybackie projekty

2013-08-20 21:04:19 (ost. akt: 2013-08-20 15:46:33)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Stanisław Ulatowski

Do 12 września można starć się o dotację z Lokalnej Grupy Rybackiej „Wielkie Jeziora Mazurskie” na projekty związane z rozwojem obszarów zależnych od rybactwa. Do podziału jest ponad 8,5 mln zł.

O te unijne pieniądze mogą się ubiegać się mieszkańcy, samorządy, przedsiębiorcy, gospodarstwa rybackie. Są trzy kategorie, których mogą dotyczyć wnioski: wzmocnienie konkurencyjności i utrzymanie atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa, tworzenie dodatkowych miejsc pracy poza sektorem rybactwa oraz podnoszenie wartości produktów rybackich przez rozwój usług.

— Tu można ubiegać się o dotację na agroturystykę, na pensjonaty czy smażalnie — podaje przykłady Małgorzata Zdancewicz z LGR „Wielkie Jeziora Mazurskie”. — Ta kategoria cieszy się największą popularnością, szczególnie wśród przedsiębiorców. Był nawet wniosek na doposażenie gabinetu stomatologicznego, z którego będą korzystać turyści wypoczywający nad jeziorami.

am
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ogrodzenia Plastikowe #1177309 | 46.250.*.* 21 sie 2013 17:36

    Bardzo fajne na pomosty i ogrodzenia mające kontakt z wodą są ogrodzenia plastikowe - zobaczcie sami: www.sztachetki.com.pl - nie butwieją i nie trzeba ich malować...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz