Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Oni mają „Stronę na szóstkę”

2013-07-02 17:33:38 (ost. akt: 2013-07-02 17:58:28)

Gimnazjum nr 2 w Iławie oraz Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie to laureaci naszego plebiscytu „Strona na szóstkę”.

Do 27 czerwca można było głosować na najciekawszą stronę internetową szkół z Warmii i Mazur. Zakończyliśmy nasz plebiscyt „Strona na szóstkę”.

Postanowiliśmy docenić starania uczniów i nauczycieli i wybrać najlepszą szkolną stronę internetową w regionie! Dlatego też uruchomiliśmy akcję "Strona na szóstkę!". Nasza zabawa przebiegała w dwóch etapach i w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Przypomnijmy. W pierwszym etapie szkoły zgłaszały się do naszego konkursu, następnie jury wspólnie z internautami wybrali dwadzieścia sześć najlepszych stron. W drugim etapie natomiast za pomocą głosowania sms-owego Czytelnicy wybrali te najciekawsze, najbardziej kreatywne - "Strony na szóstkę!" w dwóch kategoriach.

Laureatami zostały Gimnazjum nr 2 w Iławie oraz Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie. Zwycięskie szkoły otrzymają projektory multimedialne ufundowane przez firmę Michelin, która angażuje się w liczne akcje edukacyjne dla młodzieży. Przedstawiciele firmy Michelin znaleźli się też w komisji konkursowej. Ze względu na okres wakacji uroczyste przekazanie nagrody nastąpi we wrześniu, w terminie uzgodnionym z dyrekcją.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy!

Partnerem akcji jest firma Michelin Polska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także