Piątek, 19 lipca 2019. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Szukamy Młodej Pary jak z obrazka! Głosowanie tylko do 30 lipca!

2013-06-28 14:09:00 (ost. akt: 2013-07-29 12:37:25)

Kończy się pierwszy etap naszego plebiscytu "Ślub marzeń". Głosowanie trwa tylko do 30 lipca. Kto przejdzie do drugiego etapu i wygra weekend w spa dla dwojga!

Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń. Teraz przyszedł czas na głosowanie. Na sms-y czekamy do 30 lipca do godziny 23.59. Kończy się pierwszy etap naszej zabawy. Wybierzcie najładniejszą fotografię z poszczególnych powiatów. Plebiscytowe zdjęcia znajdziecie w galeriach.

W drugim etapie będzie wybierany Ślub Marzeń „Gazety Olsztyńskiej”. Czytelnicy wybiorą laureatów poprzez głosowanie smsowe. Koszt jednego sms-a to 1 zł plus VAT. Drugi etap zacznie się już 2 sierpnia.

Na zwycięzców II etapu czeka nagroda oraz całostronicowa publikację ich zdjęcia w sobotnim wydaniu „Gazety Olsztyńskiej”. Zapraszamy do zabawy!

Nagroda:
Nagrodą dla zwycięskiej pary w finale (II etap) jest trzydniowy (2 noclegi) pobyt spa dla dwojga z zabiegami kosmetycznymi, masażami, korzystaniem ze strefy Wellness & Spa. Nagroda do wykorzystania w terminie do 31 grudnia 2013.
Fundatorem nagrody jest Zalesie Mazury - ośrodek wypoczynkowy położony w Sercu Warmii i Mazur, z bogatym zapleczem rekreacyjno - sportowym. Zalesie to wymarzone miejsce na całoroczny wypoczynek, wakacje, rodzinny wypoczynek z dziećmi, wczasy nad jeziorem, wczasy rodzinne lub pracownicze. Adres: Zalesie Mazury Active Spa, Zalesie 12, 11-010 Barczewo, www.zalesiemazury.plRegulamin

Zobaczcie zdjęcia i rankingi:

Olsztyn i powiat olsztyński

powiat nowomiejski

powiat węgorzewski

powiat lidzbarski

powiat mrągowski

powiat iławski

powiat giżycki

powiat szczycieński

powiat piski

powiat ostródzki

powiat kętrzyński

powiat działdowski

powiat braniewski

powiat bartoszycki

powiat nidzicki

powiat ełcki

powiat gołdapski


Sponsor plebiscytu:Polub nas na Facebooku:

Zobacz także