Sobota, 3 grudnia 2016. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Piłkarski maraton, czyli TDD "Gazety Olsztyńskiej" pełen emocji

2013-06-23 16:27:01 (ost. akt: 2013-06-23 20:26:56)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Piłkarski maraton za nami. W weekend na boiskach w Kortowie rozegrano ponad 100 spotkań. W sobotę grali młodsi piłkarze, a w niedzielę rozegrano grupę Open.

W sobotę odbyła się pierwsza cześć Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej". Piłkarze grali w trzech kategoriach na czterech boiskach w Kortowie. Był to prawdziwy piłkarski maraton. Dla wszystkich! Piłkarzy, trenerów, sędziów oraz organizatorów.

Wystartowaliśmy o 8:30 w Kortowie. Na dzień dobry zmierzyły się Gmina Szczytno i LCM Nowe Miasto Lubawskie (rocznik 1999 i młodsi), a także Paszcza Dzikiego Leszcza i The Sznycel Boys (rocznik 1994 i młodsi).

O godz. 9 młodsze drużyny (rocznik 2002 i młodsi). W sumie w sobotę rozstrzygnęły się rozgrywki w trzech z pięciu kategorii wiekowych. Pierwszą bramkę w turnieju strzelił Maciej Szpyrka z Dźwierzut!

W niedzielę piłkarskie areny przejęli piłkarze-amatorzy z kategorii open.

Nagrodzone drużyny:

Rocznik 2002: 1. Poloniści, 2. Don Bosco Ostróda, 3. MKS Mrągowia

Rocznik 1999: 1. LCM NML, 2. GKS Gietrzwałd, 3. Garda

Rocznik 1994: Markus Stawiguda,Lipa, Elektroniczne Dupeczki

Open: 1. Betlejemska Gwiazda, 2. Dźwierzuty, 3. Ekipa Panana









Sponsorzy Turnieju Dzikich Drużyn Gazety Olsztyńskiej








http://m.wm.pl/2013/06/z3/rgol-football-center-154577.jpg

Wszystkie wyniki:



Rocznik 2002

Grupa A

Don Bosco Ostróda - Gmina Szczytno 3:0
FC Ruchome Udka - Dźwierzuty 3:0
Don Bosco Ostróda - FC Ruchome Udka 3:0
Gmina Szczytno - Dźwierzuty 0:0
Don Bosco Ostróda - Dźwierzuty 3:0
Gmina Szczytno - FC Ruchome Udka 0:3

Tabela:

1. Don Boscko Ostróda 9 9:0
2. FC Ruchome Udka 6 6:3
3. Gmina Szczytno 1 1:6
. Dźwierzuty 1 1:6

Grupa B

Poloniści - MKS Mrągowia 0:0
FC Stawigudzianka - FC Wołowno 0:0
Poloniści - FC Stawigudzianka 1:0
MKS Mrągowia - FC Wołowno 2:1
Poloniści - FC Wołowno 1:0
MKS Mrągowia - FC Stawigudzianka 1:0

Tabela:

1. MKS Mrągowia 7 3:1
2. Poloniści 7 2:0

3. FC Stawigudzianka 1 0:2
4. FC Wołowno 1 1:3

Grupa C

Korsze - GKS Gietrzwałd 1:
Faworyci Team - KS Radosne Orły 0:0
KS Mroczno - Korsze 0:1
GKS Gietrzwałd - KS Radosne Orły 1:0
Faworyci Team - Korsze 0:1
GKS Gietrzwałd - KS Mroczno 2:1
KS Mroczno - Faworyci Team 4:1
Korsze - KS Radosne Orły 0:2
Faworyci Team - GKS Gietrzwałd 1:0
KS Radosne Orły - KS Mroczno 1:1

Tabela:

1. Korsze 9 3:2
2. GKS Gietrzwałd 6 3:3
3. FC Radosne Orły 5 3:2
4. KS Mroczno 4 6:5
5. Faworyci Team 4 2:5

Półfinały

Don Boscko Ostróda - Korsze 7:0
MKS Mrągowia - Poloniści 0:1

Mecz o 3. miejsce: Korsze - MKS Mrągowia 1:5

Finał: Don Bosco - Poloniści 1:2





Rocznik 1999

Grupa A

Gmina Szczytno - LCM NML 0:3
Don Bosco - GKS Gietrzwałd 1:4
Kazachstan - Gmina Szczytno 3:0
LCM NML - GKS Gietrzwałd 2:0
Don Bosco - Gmina Szczytno 3:0
LCM NML - Kazachstan 3:1
Kazachstan - Don Bosco 3:6
Gmina Szczytno - GKS Gietrzwałd 0:3
Don Bosco - LCM NML 0:5
GKS Gietrzwałd - Kazachstan 6:3

Tabela:

1. LCM NML 12 13:1
2. GKS Gietrzwałd 9 13:6

3. Don Bosco 6 9:12
4. Kazachstan 3 10:15
5. Gmina Szczytno 0 0:15

Grupa B

G11 Olsztyn - Dźwierzuty 1:4
Pakistan - KS Mroczno 0:1
ZSB Sosnowicz - G11 Olsztyn 3:0
Dźwierzuty - KS Mroczno 3:4
Pakistan - G11 Olsztyn 2:3
Dźwierzuty - ZSB Sosnowicz 3:0
ZSB Sosnowicz - Pakistan 3:2
G11 Olsztyn - KS Mroczno 1:3
Pakistan - Dźwierzuty 0:5
KS Mroczno - ZSB Sosnowicz 0:1

1. Dźwierzuty 9 15:5
2. KM Mroczno 9 8:5

3. ZSB Sosnowiec 9 6:6
4. G11 Olsztyn 3 5:12
5. Pakistan 0 4:12

Grupa C

CM Pawełas - Delta Kiwity 9:0
Uzbekistan - Afganistan 1:1
G1 Barczewo - CM Pawełas 0:4
Delta Kiwity - Afganistan 0:4
Uzbekistan - CM Pawełas 0:6
Delta Kiwity - G1 Barczewo 1:7
G1 Barczewo - Uzbekistan 6:2
CM Pawełas - Afganistan 2:0
Uzbekistan - Delta Kiwity 7:0
Afganistan - G1 Barczewo 0:0

1. CM Pawełas 12 21:0
2. G1 Barczewo 7 13:7

3. Afganistan 5 5:3
4. Uzbekistan 4 10:13
5. Delta Kiwity 0 1:27

Grupa D

Wybrzeże Klatki Schodowej - Garda 0:6
Korsze - FC Stawigudzianka 4:1
Wybrzeże Klatki Schodowej - Korsze 0:10
Garda - FC Stawigudzianka 9:0
Wybrzeże Klatki Schodowej - FC Stawigudzianka 1:5
Garda - Korsze 5:0

1. Garda 9 20:0
2. Korsze 6 14:6

3. FC Stawigudzianka 3 6:14
4. Wybrzeże Klatki Schodowej 0 1:21

Ćwierćfinały

LCM NML - KS Mroczno 4:0
Dźwierzuty - GKS Gietrzwałd 1:3
CM Pawełas - Korsze 2:2 k. 3:1
Garda - G1 Barczewo 4:0

Półfinały

LCM NML - Garda 0:0 k. 2:1
GKS Gietrzwałd - CM Pawełas 2:0

Mecz o 3. miejsce: CM Pawełas - Garda 2:2 k. 0:1

Finał: GKS Gietrzwałd - LCM NML 0:0 k. 1:2





Rocznik 1994

Grupa A

Paszcza Dzikiego Leszcza - The Sznycel Boys 2:2
Markus Stawiguda - Wybrzeże Klatki Schodowej 3:2
Elektroniczne Dupeczki - Paszcza Dzikiego Leszcza 3:1
The Sznycel Boys - Wybrzeże Klatki Schodowej 0:8
Markus Stawiguda - Paszcza Dzikiego Leszcza 3:1
The Sznycel Boys - Elektroniczne Dupeczki 0:1
Elektroniczne Dupeczki - Markus Stawiguda 0:2
Paszcza Dzikiego Leszcza - Wybrzeże Klatki Schodowej 4:1
Markus Stawiguda - The Sznycel Boys 2:1
Wybrzeże Klatki Schodowej - Elektroniczne Dupeczki 0:4

1. Markus Stawiguda 12 10:4
2. Elektroniczne Dupeczki 9 8:3

3. Paszcza Dzikiego Leszcza 4 8:9
4. Wybrzeże Klatki Schodowej 3 11:11
5. The Sznycel Boys 1 3:13

Grupa B

Madryt Team - KS Wrzesina 0:0
G11 Olsztyn - Gutkowo Team 1:1
Podwórkowcy - Madryt Team 1:1
KS Wrzesina - Gutkowo Team 2:0
G11 Olsztyn - Madryt Team 0:3
KS Wrzesina - Podwórkowcy 3:2
Podwórkowcy - G11 Olsztyn 5:1
Madryt Team - Gutkowo Team 2:0
G11 Olsztyn - KS Wrzesina 1:5
Gutkowo Team - Podwórkowcy 0:4

1. KS Wrzesina 10 10:3
2. Madryt Team 8 5:1
3. Podwórkowcy 7 8:9
4. Gutkowo Team 1 1:9
5. G11 Olsztyn 1 3:14

Grupa C

Lipa - Warmia Braniewo 3:0
Blue Angels - BWO Team 1:2
Warmia Braniewo - Blue Angels 0:3
Lipa - BWO Team 2:0
Lipa - Blue Angels 3:3
Warmia Braniewo - BWO Team 0:3

1. Lipa 7 8:3
2. BWO Team 6 5:3
3. Blue Angels 4 7:5
4. Warmia Braniewo 0 0:9

Półfinały:

Markus Stawiguda - KS Wrzesina 3:1
Lipa - Elektroniczne Dupeczki 1:1 k. 3:2

Mecz o 3. miejsce: KS Wrzesina - Elektroniczne Dupeczki 0:1

Finał: Lipa - Markus Stawiguda 0:0, k. 3:4





OPEN

Grupa A

Święci Gietrzwałd - Betlejemska Gwiazda 2:8
Dźwierzuty - Cwaniaki z PKS-u 6:0
Betlejemska Gwiazda - Dźwierzuty 3:2
Święci Gietrzwałd - Cwaniaki z PKS-u 2:5
Betlejemska Gwiazda - Cwaniaki z PKS-u 3:1
Święci Gietrzwałd - Dźwierzuty 1:4

1. Betlejemska Gwiazda 9 14:5
2. Dźwierzuty 6 12:4

3. Cwaniaki z PKS-u 3 3:14
4. Święci Gietrzwałd 0 5:17

Grupa B

Gren Team - Lipa 2:2
Hej Burzyczka Ole - Carpenter 0:2
Lipa - Hej Burzyczka Ole 2:2
Gren Team - Carpenter 1:0
Lipa - Carpenter 2:3
Gren Team - Hej Burzyczka Ole 3:3

1. Carpenter 6 5:3
2. Gren Team 5 6:4
3. Lipa 2 6:7
4. Hej Burzyczka Ole 2 5:7

Grupa C

VBS Polska - Ekipa Panasa 0:1
Dream Team - FC Agilis 0:3
Ekipa Panasa - Dream Team 5:2
VBS Polska - FC Agilis 3:0
Ekipa Panasa - FC Agilis 2:3
VBS Polska - Dream Team 2:1

1. Ekipa Panasa 6 8:5
2. VBS Polska 6 5:2
3. FCAgilis 6 6:5
4. Dream Team 0 3:10

Grupa D

KS Wrzesina - Przyjaciele Spod Wiaty 3:2
ORC LW - Galux 1:2
Przyjaciele Spod Wiaty - ORC LW 3:1
KS Wrzesina - Galux 2:0
Przyjaciele Spod Wiaty - Galux 2:5
KS Wrzesina - ORC LW 2:1

1. Wrzesina 9 7:3
2. Galux 6 7:3
3. Przyjaciele 3 7:9
4. ORC LW 0 3:7

Grupa E

Galacticos - Festyniarze 0:3
FC Olsztyn - Gimbusy Pasym 3:0
Festyniarze - FC Olsztyn 1:10
Galacticos - Gimbusy Pasym 0:0
Festyniarze - Gimbusy Pasym 3:0
Galacticos - FC Olsztyn 0:3

1. FC Olsztyn 9 16:1
2. Festyniarze 6 7:10
3. Galacticos 1 0:6
- Gimbusy 0:6

Grupa F

Piwosze - Stomilowcy B klasa 1:3
Bezrobotni - OZ AŚ 3:1
Stomilowcy B klasa - Bezrobotni 2:2
Piwosze - OZ AŚ 3:2
Stomilowcy B klasa - OZ AŚ 9:1
Piwosze - Bezrobotni 6:1

1. Stomilowcy B klasa 7 14:4
2. Bezrobotni 7 11:4

3. Piwosze 3 4:12
4. OA AŚ 0 4:15

Ćwierćfinały

Betlejemska Gwiazda - Carpenter 1:1 k. 5:3
Ekipa Panasa - FC Wrzesina 4:3
FC Olsztyn - Bezrobotni 5:1
Stomilowcy B klasa - Dźwierzuty 1:2

Półfinały

Betlejemska Gwiazda - FC Olsztyn 1:0
Ekipa Panasa - Dźwierzuty 0:4

Mecz o 3 miejsce FC Olsztyn - Ekipa Panasa 3:3 k. 4:5

Finał Gwiazda Betlejemska - Dźwierzuty 3:2


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także