środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Wielkie losowanie TDD tuż przed końcem ligi

2013-05-28 14:37:05 (ost. akt: 2013-05-28 15:00:28)

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Kończymy powoli przyjmowanie zgłoszeń do Turnieju Dzikich Drużyn „ Gazety Olsztyńskiej” i od razu zapraszamy na wielkie losowanie. Termin? Piątek, 7 czerwca. Miejsce? Trybuna honorowa stadionu Stomilu!

Jedna drużyna do średniej kategorii wiekowej (rocznik 1999 i młodsi) i trzy do najstarszej kategorii wiekowej (rocznik 1994 i młodsi). Czekamy już tylko na cztery zgłoszenia do Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. W przypadku kategorii wiekowych maluchy, najmłodsi (rocznik 2002 i młodsi) oraz open listy zgłoszeniowe są już zamknięte. Jeżeli wypełnią się wszystkie wolne jeszcze miejsca, to w sumie w naszym turnieju wystartuje aż 76 ekip!

Liczba robi wrażenie, dlatego postanowiliśmy również zadbać o odpowiednią oprawę ceremonii losowania. Uroczystość odbędzie się 7 czerwca (w przyszły piątek) na trybunie honorowej stadionu Stomilu przy al. Piłsudskiego. Ale to nie wszystkie atrakcje.

— Będziemy na dzień przed zakończeniem pierwszoligowego sezonu, ale na pewno podczas losowania nie zabraknie piłkarzy naszego klubu — zapowiada Emil Wojda, specjalista ds. marketingu olsztyńskiego klubu.

Losowanie odbędzie się po południu, bo sporo drużyn, które zgłosiły się do naszej imprezy jest spoza Olsztyna. O dokładnej godzinie będziemy jeszcze informować. Obecność nie jest obowiązkowa, ale serdecznie zapraszamy nie tylko wszystkich opiekunów i kapitanów drużyn, ale również całe zespoły. Podczas losowania będzie bowiem możliwość sfotografowania się u naszego redakcyjnego fotoreportera. Część zdjęć ukaże się potem w specjalnym turniejowym dodatku, który będziemy rozdawać podczas imprezy.

PEGA

Współorganizatorem Turnieju Dzikich Drużyn jest Stomil Olsztyn. Wspierają nas też: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, który udostępni sportowe obiekty do rozegrania zawodów, oraz Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, który zapewni profesjonalnych sędziów, i firma Sprint. Fundatorami nagród są m.in. X-Arena Game Club i Kormoran Tor Kartingowy. Partnerem turnieju jest Urząd Marszałkowski.

Sponsorem turnieju jest grupa DBK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB