Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

KARIERA W GRUPA WM SP. Z O.O. - DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Dzięki prężnemu i aktywnemu zespołowi profesjonalistów, Grupa WM Sp. z o.o., wydawca m.in. "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego", lokalnych tygodników i ponad 170 serwisów internetowych, zdobył pozycję lidera informacji w woj. warmińsko-mazurskim. Nie spoczywamy na laurach - rozwijamy się!

Najważniejszym elementem każdej organizacji są ludzie. Dlatego Grupa WM sp. z o.o. rozwijając się, poszukuje nieustannie nowych kandydatów do pracy.

Jeśli uważasz, że Twoje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie mogą wnieść nową wartość w nowoczesną Grupę Medialną, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Najlepiej, jeśli zrobisz to drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres:

kadry@gazetaolsztynska.pl

lub skorzystasz z tradycyjnej drogi, wysyłając swoje zgłoszenie na adres:

„GRUPA WM” Spółka z o.o.
10-364 Olsztyn,
ul. Tracka 5
z dopiskiem "CV"


Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska...:


Specjalista od wyszukiwarek internetowych
Specjalista ds. reklamy OLSZTYN
Dziennikarz / KętrzynJeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie boisz się ciężkiej pracy i nowych wyzwań - aplikuj na wybrane stanowisko!...ale zawsze poszukujemy kandydatów na dobrych handlowców:

Jeżeli jesteś skutecznym handlowcem, potrafisz prowadzić negocjacje z klientami i chcesz mieć realny wpływ na swoje zarobki - wyślij do nas swoje CV!
W każdym przypadku prosimy, aby w dokumentach zawrzeć formułę:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA WM Spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Tracka 5, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z póź.zm.”


DOŁĄCZ DO NAS!


http://m.wm.pl/2013/05/orig/foto-150091.jpg


grafika: sxc.hu
foto: Grzegorz Czykwin
Polub nas na Facebooku: