Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Czekamy na zgłoszenia do Turnieju Dzikich Drużyn „GO”

2013-05-13 09:05:16 (ost. akt: 2013-05-13 16:36:08)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W piątek rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do III edycji Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” i… ruszyła lawina. Mamy już zgłoszenia do wszystkich kategorii wiekowych i masę pytań, na które odpowiadamy. Jednocześnie oczywiście zachęcamy kolejne ekipy do udziału w imprezie!

Mamy zgłoszenia od starszych i młodszych, od drużyn klubowych, szkolnych i podwórkowych. Wszystkich łączy jedno — piłkarska pasja. To również nasza pasja, dlatego cieszymy się, że rozpoczęcie naboru zgłoszeń do III edycji organizowanej przez nas zabawy (w tym roku 22 i 23 czerwca w Kortowie) spotkało się tak szybko z tak dużym odzewem.

Tak, tak, w tym roku po raz pierwszy w historii w naszej zabawie będzie również kategoria open, do której może się zgłosić każda drużyna, bez względu na wiek członków zespołu. I co ciekawe, jak na razie to właśnie tą i najstarszą (rocznik 1994 i młodsi) kategorią wiekową jest największe zainteresowanie.

Do młodszych kategorii zgłoszenia również już napływają. Aż dwie ekipy, do najmłodszej (rocznik 2002 i młodsi) oraz średniej (rocznik 1999 i młodsi) kategorii wiekowej, zgłosił na przykład Gminny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Delta Kiwity z powiatu lidzbarskiego.

Czekamy jednak na kolejne zgłoszenia, bo wolnych miejsc wciąż jeszcze jest sporo. Do zapisywania się zapraszamy również rodziców maluchów, dla których podczas turnieju ma być przygotowana specjalna strefa piłkarskich zabaw, gdzie oczywiście do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.

Aby zgłosić drużynę, wystarczy pobrać deklarację i regulamin z naszej strony internetowej, a następnie wypełnić ją i dostarczyć do naszej redakcji (szczegóły w ramce). Co ważne, wielu z was o to pyta, deklaracji nie trzeba dostarczać osobiście ani pocztą. Wystarczy ją zeskanować lub sfotografować albo wypełnić w edytorze tekstowym i przesłać nam za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Choć do 22 czerwca jeszcze daleko, to warto zebrać ekipę już teraz. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona i w każdej kategorii wiekowej wystartuje prawdopodobnie tylko 12 drużyn. Warto podkreślić, bo pojawiają się i takie pytania, że udział w imprezie jest całkowicie darmowy. Nie ma żadnego wpisowego, ani opłaty startowej, za to do wygrania będzie masa nagród.

ZGŁOSZENIA I PYTANIA:
By zgłosić drużynę do Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”, wystarczy przeczytać regulamin i pobrać specjalną deklarację - można pobrać ją tutaj: deklaracja uczestnictwa w Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej", a następnie dostarczyć ją do naszej redakcji w Olsztynie lub wysłać na adres: ]turniej@gazetaolsztynska.pl[/url.

Na ten sam adres kierować można również wszelkie pytania dotyczące imprezy. Kontaktować się z nami można również poprzez [url=https://www.facebook.com/turniejdzikichdruzyn]facebookowy fanpage Turnieju
, na którym będą zamieszczane wszelkie informacje dotyczące czerwcowych (22 i 23 czerwca) zmagań.


PEGA


Sponsorem turnieju jest grupa DBK
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. johndoe #1083439 | 88.156.*.* 13 maj 2013 16:07

  KAMIENICA WYBRAŃCÓW, DZISIAJ W PROGRAMIE "UWAGA". A GAZETA OLSZTYŃSKA MILCZY.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. X #1083324 | 178.56.*.* 13 maj 2013 14:20

  Nie myl klubowych drużyn zrzeszonych w PZPN z uczniowskimi klubami sportowymi

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Gracz #1083303 | 89.231.*.* 13 maj 2013 13:44

  No dokładnie , nazwa "Turniej Dzikich Drużyn" , a i tak grają klubowe drużyny , więc wypadałoby zmienić nazwę ..

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Co za #1083207 | 88.156.*.* 13 maj 2013 11:35

  debilna nazwa... Dzikich drużyn... Nie umiecie nic mądrzejszego wymyślić dzikusy?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz